Dziwne odrealnienia

Tutaj znajdziesz wszystkie forumowe materiały (wpisy, nagrania) dotyczące zaburzeń lękowych, depresyjnych, obaw, wątpliwości i rozmaitych lęków, które pozwolą Ci poszerzyć własną świadomość.
A także treści dotyczące własnego rozwoju i przede wszystkim odburzania!
ODPOWIEDZ
Deamage
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 1 września 2020, o 16:57

5 stycznia 2021, o 20:36

Witam. Zmagam się z nerwica lękową i Depersonaizacją. Kiedyś leki jak escitaipram oraz xanax doraźnie były lekami niezawodnymi do czasu ... pewnego dnia siedząc na schodach dostałem silne odrealnienie .... myślałem że minie po czasie lecz jest co raz gorzej zrobiłem jeden rezonans nic nie wyszło leki się pogorszyły zacząłem brać większa dawkę citaxin oraz xanaxu po czym zero poprawy zrobiłem 2 miesiace później następny rezonans na którym nic nie wyszło do objawów zaczęły dochodzić niepokojące rzeczy takie jak

Siedzę sobie czy robię coś i nagle przypominają mi się jakieś sny które miałem jakieś 7 jak nie 15 lat temu. Są one jak na jawie nie mal.

- następne objawy to wspomnienia natrętne np takie jak. Byłem kiedyś z kumplem na montażu klimy i ta scena mi się pojawia która była 5 lat temu.

Najlepsze jest to że wspomnienia za każdym razem są inne ... nigdy się nie powtarzają.
Sny również.

Dodatkowo na chwile obecna jestem tak odrealniony że już nie czuje rzeczywistości. Mimo że chodzę do pracy staram się funkcjonować jak każdy ale jest co raz gorzej. Boje się że w końcu wykrakałem jakiegoś raka..... i tu się pojawia moje pytanie. Czy ktoś miał takie objawy jak ja ? Oraz co mi może być. ? Dodam że jak wchodzę do ubikacji czy do salonu albo patrzę na coś dłużej to jak bym był w innym wymiarze.... mimo żenię mam lęku ani nic sama iluzja.
Matirix560
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 5 listopada 2020, o 13:47

7 stycznia 2021, o 05:04

Witaj to derealizacja i depersonalizacja nic Ci nie grozi nie masz żadnego raka wmawiajac sobie tak jeszcze bardziej sobie to pogorszysz ja miałem to samo i czasem nadal mam 2 razy mocniejsze ja to nazywam jak jazdy po dopie bo to są tak koszmarne objawy że aż ciężko je opisać Ale uwierz mi że to mija radzę ci zastosować akceptację i ignorowanie musisz się poprostu z tym pogodzić na początku jest trudno i gorzej bo kiedy puścisz kontrole to się może powiększyć Ale potem może być lepiej nie nakrecaj się na żadne guzy bo tego poprostu nie masz to jest wszystko od lęku stan obronny mózgu który ci nie zrobi żadnej krzywdy jeżeli leki nie pomagają to poprostu je odstaw najlepszym lekiem możesz być ty :)
Twoje działanie jest kluczem do szczęścia więc nie zamulaj bo patrzy się wszechświat rzuci ci wszystko co wrzucisz do głowy wystarczy to że będziesz świadomy :D
ODPOWIEDZ