Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Tabletki antydepresyjne

Tutaj natomiast zadać możemy ogólne pytanie związane z lekami.
Być może martwisz się uzależnieniem, zastanawiasz się czy warto je brać itp.
To właśnie możesz wyrazić tutaj.
ODPOWIEDZ
Agatha93
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 19 stycznia 2015, o 17:54

20 stycznia 2015, o 18:21

Witam . Wczoraj byłam u psychologa i dostałam tabletki . Rano jedna tabletkę cymbalta 30 mg a na noc mirtazapin stada 15 mg . Niby nie mam leków ale dziwnie sie czuje . Jakbym była po piwku ? Taka rozluźniona ale i tez nerwowa . Czy ktoś zażywa takie lekarstwa ? Ja choruje juz rok :( czekam na wasze rady .
weronia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 16 sierpnia 2013, o 16:45

20 stycznia 2015, o 18:29

Wiesz moja droga ty w innym poscie napisalas ze uczysz sie teraz z tym zyc, a wydaje mi sie ze to nie do konca o to w tym chodzi.
Mowisz o sprawdzaniu pulsu na szyi a to sa typowe nerwicowe jazdy. Z tym nie trzeba uczyc sie zyc jakby to miala byc choroba twojego zycia.
Jak bedziesz miala ochote to ja polecam ci wpisy z forum abys zrozumiala z czym ty sie zmagasz, bo ja dla przykladu mam to takze rok ale w zasadzie czuje sie prawie wolna juz od tego. Ale ten rok jednak uczylam sie i uczylam na bledach i probach.
Polecam tobie to samo.
spis-tresci-autorami-t4728.html

Nie w tym rzecz zeby wkolo pisac o objawach, masz racje ale tu na tym forum jest duza roznica bo tutaj sa naprawde informacje na ktorych mozna poprawic swoj stan a i mysle tez wyjsc z tego (inni wyszli).
Laczac to z terapia nie musisz dalej chorowac i chorowac.
A co do lekow to antydepresyjne leki dzialaja z tego co wiem nawet po 2 czy 3 tygodniach dopiero.
Agatha93
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 19 stycznia 2015, o 17:54

20 stycznia 2015, o 20:26

Tak , racja . Co do tych leków to diwne bo u mnie cały dzien widze zmiany . Jeszcze wczoraj podałabym
Ci tutaj teraz kaZde swoje objawy a po tej tabletce nawet nie chce mi sie tego pisac . Gdy wzięłam na noc ta tabletkę to automatycznie poczułam dziwny ucisk w głowie , spowolnione ruchy i senność . Budziłam
Sie w nocy i byłam cała mokra . Dzis wzięłam ta cymbalta i tez cały dzien czuje sie dziwnie . Taka sztywność w głowie w szczęce . Jakaś guła w gardle i momentami mam ochotę wymiotować , ale z drugiej strony jakies silne pragnienie . Sztywność w nogach ,nerwowość i ogólnie taka pustka w głowie , ale lękow nie mam i nie bolało mnie dzis Nic:p wiec ona w jakiś sposób działa ale dużo skutków ubocznych . Myśle ze odstawię ta tabletkę z nocy i wezmę hydroxyzyne która mi kiedyś przepisał lekarz rodzinny.
helpmi
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 535
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 20:43

21 stycznia 2015, o 00:03

Ale wiesz ten cymbalta to tak dzialanie ma po czasie i na poczatku mozna sie zle czuc a potem maja takie objawy mijac bo lek zaczyna dzialac bardziej prawidlowo.
ODPOWIEDZ