Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

straszne filmy a nerwica

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
munka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, o 18:06

1 września 2014, o 13:46

Czy Wy tez tak macie, ze w czasie aktywnej nerwicy..nagle przypominaja sie Wam straszne filmy/ksiazki/artykuly..i Was "torturuja" obrazami makabrycznymi? Kurcze przez odtatnie 10 lat nie zalowalam sobie horrorow...ba nawet cwaniakowalam, ze sie nie boje. A teraz wszustko mi sie przypomina i czuje mega lek..bo pojawia sie ' a co jak ja stane sie tskim psycholem? W koncu z jakiegos powodu oglafalam to..moze jestem jakas sadystka".....brrrr serio wszystkie okropnosci swiata w mojej glowie.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

1 września 2014, o 13:49

Nie. To kolejne lękowe wkrętki. Obrazy, myśli itp. Nie jesteś ani psycholem ani sadystką :DD
Awatar użytkownika
munka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, o 18:06

1 września 2014, o 13:53

serio..bardzo żałuje, ze sie katowałam takimi rzeczami...powinnam wiedziec, ze jak ktos placze na Krolu Lwie..to raczej Pila nie jest dla niego;/. To co sie wyprawia w mojej glowie to jak 120 dni sodomy markiza de sade. Jak z tego kiedys wyjde, to w zyciu nie obejrze zadnej makabry.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

1 września 2014, o 13:54

Jak z tego wyjdziesz to się będziesz śmiać jak mogłaś się tak wkręcać :) D.Y.S.T.A.N.S.
Awatar użytkownika
munka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, o 18:06

1 września 2014, o 13:58

poki co, to mam wrazenie, ze nie mam ani jednej normalnej mysli...czemu nie moge sobie wkrecac historii o jednorozcach i teczowych misiach..tez bym sie czula jak wariatka ale przynajmniej nie czułabym tego lęku...nie czułabym sie jak psychopato-pedofilo-kanibalo- i inne dziadostwa
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

1 września 2014, o 14:00

Pisząc to miałaś normalne myśli właśnie :) Typowe wkrętki nerwicowe. Ośmieszaj, racjonalizuj, ryzykuj, zmieniaj otoczenie myślowe itp...
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

1 września 2014, o 17:15

Jak najbardziej tak mialem bo... unikanie-prowokatorow-zlego-samopoczucia-t4154.html ;p
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
Awatar użytkownika
munka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 22 sierpnia 2014, o 18:06

1 września 2014, o 17:35

no teraz to ja kompletnie nic nie ogladam..bo nawet reklama moze mi sie zle skojarzyc. Najgorsze, ze w czasie remisji nerwicy..i bylo to ladne 10 lat...to ja sobie fundowałam sporo tych 'miłych' filmów itd. ..i serio jak na pstryknięcie ..wszystko mi sie przypomina teraz. I mi wlasnie chodzi o to czy ktos tak mial, ze jak nie mial nerwicy to sobie ogladał..wrecz cwaniakował, ze sie nie boi....a w nerwicy jakos tak z automatu to wszystko sie przypomina i to sławetne ' a jesli ja....Kotleta nie moge ubic, bo zaraz jakies kanibalizmy mi wpadaja..zreszta ze wszystkim tak jest teraz..wszystko kojarzy mi sie z agresja, zboczeniem,wariactwem....grrrrrr...nienawidzę cię nerwico!!!!

sobie mysle, ze wtedy ogladaajac te makabry pewnie czułam lęk ale spychałam go do podświadomosci i teraz to wyłazi.

-- 1 września 2014, o 17:35 --
i w ogole czy to, ze lubiłam ogladac takie filmy moze swiadczyc, ze jestem sadystka grrr
pixels
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 157
Rejestracja: 14 marca 2014, o 16:46

17 września 2014, o 19:09

człowiek lubi się bać, czuć dreszczyk, takie nasze mózgi.
w silnej fazie nerwicy, nie dość, że starczy mi kilka sekund zwiastunu horroru i już mam zachwiany dzień w najgorszym przypadku, to oczywiście przypominają mi się fragmenty, makabryczne czy po prostu straszne. nie musi być flaków, starczy czasem szum i ciemność.
unikam - wolę oglądac komedię :)
ODPOWIEDZ