Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Psychoterapia - złe wrażenie

Tutaj natomiast zadać możemy ogólne pytanie związane z lekami.
Być może martwisz się uzależnieniem, zastanawiasz się czy warto je brać itp.
To właśnie możesz wyrazić tutaj.
Awatar użytkownika
Rosebud
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2015, o 14:26

18 kwietnia 2015, o 10:07

Mam bardzo duzy problem, bylem 1 raz na terapii a psychoteraupeutka rzucial stwierdzenie, ze bylaby ostrozna ze psychiatra postawil diagnoze nerwica lękowa, dodatkowo uslyszalem, ze terapia moze mnie wpedzic we frustracje i, w ogole nie pytala mnie co mi jest jakie mam objawy wiec w koncu jej powiedzialem ze przychodze tutaj o pomoc a pani nawet nie pyta co mi jest, jak jej opowiadadalem o przejsciach to sie prawie poryczalem, a ona to olewala , na dodatek dowalila tekst '' jakis dziwny niepokoj psychoruchowy pan ma'' - no kurde a jaki mam byc jak jestem znerwicowany, nie dosc , ze podwaza diagnoze psychiatry, ktory mnie tam skierowal to jeszcze zero zrozumienia, poczatkowo stwierdzila ze powinienem isc na terapie do faceta, ale w rezultacie stwierdzila , ze sie podejmie i nie wiem czy mam jeszcze do niej isc czy olac i czekac kolejne pol roku na innego terapeute, bo obawiam się, że ów Pani raczej nie będzie miała do mnie odpowiedniego podejśćia, to, że podnosze głos, bo ktoś mnie zlewa tak naprawdę w rozmowie i nie robi na nim wrażenia to co mi jest to chyba normalna reakcja osoby znerwicowanej, mam również dość ciężki charakter, ale jakoś psychiatra był dla mnie wyrozumiały i mi fajnie wszystko objaśnił jużna 1 spotkaniu.
Nerwica rozpoznana od 1 roku i 9 miesięcy. Aktualny lek Asetra - oczekiwanie na działanie.
Kretu20
Gość

18 kwietnia 2015, o 10:09

Daj spokój, po tym co piszesz wyjdziesz z diagnoza psychozy po 4 spotkaniu. Czemu nie szukacie po internecie psychoterapeuty? przecież są oceny, ludzie sie wpisują czy ten jest dobry czy jest do dupy. A iść do pierwszego lepszego to lepiej w ogóle nie iść.
Awatar użytkownika
Rosebud
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2015, o 14:26

18 kwietnia 2015, o 10:17

Czekałem na terapie pol roku, a do miejsca skierowal mnie moj psychiatra, ale nie mowil konkretnie do jakiego psychologa się udac, ale widzialem wszystkie osoby tam przyjmujace i kazda takie samo wrazenie na mnie robi, na dodatek na pewno rozmawiaja na temat pacjentow, jak przeprosilem za to, ze sieu nioslem to powiedziala ''niech sie pan nie martwi ja sobie poradze''. Jak powiedziale, ze teraz caly dzien bede rozpamietywal te wizyte to powiedziala ''bardzo dobrze niech pana gryzie sumienie, najpierw mnie pan sztorcuje, a potem jest mily''.
Nerwica rozpoznana od 1 roku i 9 miesięcy. Aktualny lek Asetra - oczekiwanie na działanie.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

18 kwietnia 2015, o 10:20

Kret, piszesz tak jakby w każdym mieście i każdej wsi było 50 psychologów. Do wyboru do koloru. Nie każdy ma takie możliwości...
Awatar użytkownika
nigra88
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 240
Rejestracja: 17 lutego 2015, o 12:34

18 kwietnia 2015, o 10:28

Łeee. Ka też mam takie jedno doświadczenie z terapeuta. Kobieta była totalnie niedouczona wmawiala dd to nie możliwe żeby od stresu, że się dziwnie nerwowo uśmiecham i ze w ogóle to ona nie umie mi do końca powiedzieć co mi jest (po wcześniejszych czterech diagnoza u lekarzy z doświadczeniem,vze to nerwica). W ogóle snuła jakieś dziwne fantazje na mój temat, nie znając mnie i wcale jakby nie zwracała uwagi na to, że ja tu przychodzę jak kłębek nerwów po jakieś wsparcie.Kiedy doszła do tego, że mój lęk przed tym, że mogę komuś bliskiego coś zrobić wynika z tego, że pewnie upatruje w tym przyjemność, podziękowałam jej bo kurcze nie będzie mu baba lęków dorabiAc. No zdrowy człowiek by się rozchorował. Zwaliłam to na to, że jest młoda i niedoswisdczona i poszłam gdzie indziej, gdzie już było wszystko ok.

-- 18 kwietnia 2015, o 09:25 --
I też słyszałam jak gadają o pacjentach tonem... No powiedzmy niezbyt miłym. nie jest to profesjonalne.

-- 18 kwietnia 2015, o 09:28 --
Sorka ze takie jakieś dziwne błędy robię w druku ale to tle wszystkie słowniki telefonowe ;)
"Zastanów się, przed czym chroni cię twój strach, a zgodzisz się ze mną. I zobaczysz swoje szaleństwo."
Awatar użytkownika
Miesinia
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 649
Rejestracja: 1 października 2013, o 13:57

18 kwietnia 2015, o 10:34

Nagrać ja i podpierdzielic. Nie wolno jej tego robic. A z takim jej podejsciem to juz bym więcej do niej nie poszla, chociaż mówię to z terazniejszego punktu widzenia,jak byłam w lęku to tez chwytalam sie czego popadnie. Ten tekst na końcu tez niezbyt profrsjonalny.
To jest wszystko bujda!
aga1234
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 11 marca 2015, o 20:08

18 kwietnia 2015, o 10:35

Witajcie ciezko jest z dobrym terapeuta ja akurat wiem cos na ten temat na poczatku mialam taka pania psycholog ze nic mi nie pomagaly wizyty u niej czulam sie tak samo jak wyszklam od niej albo gorzej ale teraz mam super moge ja kazdemu polecic jest moim zdaniem rewelacyjna
Awatar użytkownika
Rosebud
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2015, o 14:26

18 kwietnia 2015, o 10:39

Powiedziała, że flirtuje z kobietami w rozmowie - zważywszy na to, że jestem gejem, ale to szczegół i, że geje mają bardzo dużą zdolność do owijania kobiet wokół palca - what the fuc* ja się pytam.

-- 18 kwietnia 2015, o 09:39 --
Ja jestem z Łodzi i nie byłem wcześniej na psychoterapii.
Nerwica rozpoznana od 1 roku i 9 miesięcy. Aktualny lek Asetra - oczekiwanie na działanie.
Taci
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 449
Rejestracja: 21 lutego 2015, o 11:01

18 kwietnia 2015, o 10:40

Haha co za idiotka. Weź sobie daj z nią spokój bo będzie w gorszym stanie niż przed. Kobieta nie nadaje się do tego zawodu. Moja rada: zrezygnuj z niej bo zrobi z Ciebie wariata.
aga1234
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 95
Rejestracja: 11 marca 2015, o 20:08

18 kwietnia 2015, o 10:45

Dobrze mowia wszyscy znajdz innego psychologa terapeute ktory/a bedzie w stanie pomoc a nie zaszkodzic powodzenia
Awatar użytkownika
Rosebud
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2015, o 14:26

18 kwietnia 2015, o 10:51

Nom tyle, ze kasy nie mam prywatnie zeby isc, a na nfz znow bede czekac niewiadomo ile... :(

-- 18 kwietnia 2015, o 09:51 --
Może powinienem jej dać jedną szanse jeszcze i zobaczyć, czy już po takim zachowaniu ją olać totalnie i cierpliwie poszukac innego terapeuty na nfz , a w miedzyczasie pracowac nad soba?
Nerwica rozpoznana od 1 roku i 9 miesięcy. Aktualny lek Asetra - oczekiwanie na działanie.
Kretu20
Gość

18 kwietnia 2015, o 10:58

Kamień więc niech lepiej w ogóle nie chodzi i proste, bo lepiej nie chodzić nigdzie niż chodzić do barana który wali takimi tekstami i wychodzisz w gorszym stanie niż przyszedłeś, po drugie psychiatrzy są w róznych miastach chyba że ktoś mieszka na odludziu i najblizsze miasto obok jest oddalone o 200km. Myśle że zawsze można spotkać normalnego psychoterapeute gdy sie dobrze poszuka nawet gdy trzebabyło by dojeżdzać do niego głupim busem tłukąc się 40minut w jedną strone. Skąd jesteś Rosebud?
Awatar użytkownika
Rosebud
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2015, o 14:26

18 kwietnia 2015, o 11:08

Jestem z Łodzi
Nerwica rozpoznana od 1 roku i 9 miesięcy. Aktualny lek Asetra - oczekiwanie na działanie.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

18 kwietnia 2015, o 11:10

Fakt kretu xd Też bym ją olał :)
Awatar użytkownika
Rosebud
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 14 marca 2015, o 14:26

18 kwietnia 2015, o 11:26

A jeszcze dowaliła, że chce ją zdominować itp. no sorry, ale taką mam osobowość, a w połączeniu z zaburzeniami lękowymi to wybuchowa mieszanka. Chcecie się uśmiać , mówię, że ze stresu mi sie zimne konczyny zrobily , a ona na to, ze tutaj jest zimno xD
Nerwica rozpoznana od 1 roku i 9 miesięcy. Aktualny lek Asetra - oczekiwanie na działanie.
ODPOWIEDZ