Polecane linki: PerfumyPerfumy AlternatywnePraca dodatkowaPsychiatra WarszawaPsycholog Łódź

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.

Problemy ze snem a nerwica, wybudzenia, paraliż senny itp

Post przez Girl_Interrupted » 27 sierpnia 2016, o 18:07

Powiem Ci, ze ja tak mam nawet u siebie w mieszkaniu . Mam tak od dziecka i z takich strachów się niby wyrasta ale coś mi chyba nie wyszło bo nadal czuję się bardzo niepewnie w środku nocy xD najgorzej jest jak się sama zacznę nakręcać i w efekcie droga z toalety do łóżka wygląda jak bieg na 15 metrów xD

Polecani specjaliści:

Witam serdecznie.
Nazywam się Iga Borkowska. Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą.
Moja strona internetowa - www.maturitas.pl ||||| Mój wpis na forum - zobacz czym się zajmuję

Zapraszam wszystkich, którzy czują potrzebę wyjaśnienia i zrozumienia zaburzeń, z którymi się zmagają.
Kliknij w baner poniżej i zapoznaj się z moją działalnością oraz ofertą.

Post przez dziwny123 » 27 sierpnia 2016, o 18:52

U siebie mieszkaniu miałem te nocne lęki często, gdy spałem sam w pokoju. Ale wiele lat temu rodzice przestali spać razem i zacząłem spać w pokoju z matką i lęki przestały być częste.

Problem z lękami nocnymi też mam od dziecka, ale od 7-go roku życia, wcześniej w ogóle nie bałem się ciemności będąc sam w pokoju, a wręcz ją lubiłem. Gdy przyszła pora, szedłem do swojego pokoju i zanim położyłem się spać, bardzo lubiłem posiedzieć w ciemności.
Nie warto akceptować siebie ot tak, najpierw trzeba wyciągnąć wnioski, czy warto (intelektualne wnioski, a nie emocjonalne)
Posiadam duszę istoty nie pochodzącej z Ziemi.
Cierpienie fizyczne jest gorsze, ponieważ zawsze towarzyszy mu cierpienie psychiczne; cierpieniu psychicznemu natomiast nie musi towarzyszyć cierpienie fizyczne.

Post przez aga5662 » 2 września 2016, o 19:05

Leki nocne i bezsenność z tym zwiazana to w moim przypadku nieodlaczna czesc nerwicy. Niestety juz jestem tak wykończona, ze musiałam sięgnąć po leki a bardzo się przed tym bronilam. Ale w końcu ile można wytrzymać gdy noc w noc jest to samo... Koszmar

Post przez pytonix83 » 31 grudnia 2016, o 09:07

Nie walczcie z bezsennością bo to jak w nerwicy tworzycie błędne koło. Im bardziej walczysz tym bardziej się nie możesz wyrwać. Jedyna rada to... poddać się. Co mam namyśli? Słyszeliście o "intencji paradoksalnej"? Jest to na zasadzie wyolbrzymienia swoich lęków do granic możliwości aż w końcu będzie to takim absurdem, że sami się będziecie w tego śmiać :haha: Nie możesz zasnąć? Pogódź się z tym i staraj się nie zasnąć. Co się stanie? Zaśniesz w parę minut. Paradoks... Poczytajcie więcej o INTENCJI PARADOKSALNEJ.

Post przez Wojti » 9 stycznia 2017, o 06:59

Cześć Wam.

Czy ktoś z Was spotkał się z paraliżem sennym, który wystąpił przy odstawianiu SSRI ?

Poprzednia strona

Powrót do Inne, wspólne tematy nerwicowo - lękowe