Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Czy to normalne?

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
nmk
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 27 lutego 2017, o 17:24

21 marca 2017, o 10:22

A więc zwracam się do Was z zapytaniem czy jest to normalne w nerwicy, że doszukuję się swoich objawów we wszystkich chorobach psychicznych oraz zaburzeniach. W każdym w sumie wszystko pasuje, coś bardziej, coś mniej, czasami nawet nie jestem pewna.
Dodatkowo źle działają na mnie wypowiedzi, że często coś jest źle diagnozowanie, mylone. A w sumie wszędzie pojawiają się podobne objawy.
Dodam, że uczęszczam na terapię, gdzie wykluczono u mnie wszelkie choroby oraz zaburzenia osobowości. Ale i tak co nie zacznę o czymś czytać to podważam diagnozę (myślę, że może nie przerobiłam czegoś szczegółowo, ominęłam coś ważnego) i jestem pewna, że coś mam. A wtedy czuję się jeszcze gorzej, lecz niestety chęć czytania, doszukiwania się jest silniejsza ode mnie :(
szpagat
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 25 września 2015, o 13:30

21 marca 2017, o 10:47

Tak, w zaburzeniu to jak najbardziej normalne, inaczej bys Go pewnie nie miala :)
Mi tez juz pasowalo wiekszosc zaburzen osobowosci, schozofrenia, border itp. Dziwnym zbiegiem okolicznosci, ja "mialam" juz wszystkie zaburzenia I choroby psychiczne, a nikt z zewnatrz tego nie zauwazyl :)
ODPOWIEDZ