Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

czy powrócę dawna ja

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
emilkachwilka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 września 2016, o 14:57

30 września 2016, o 15:09

Cześć jestem nowa na forum, chociaż śledziłam was pilnie podczas tak zwanej depersonalizacji/derealizacji. Najdziwniejszego stanu jaki przeżyłam, ale mniejsza o to ponieważ teraz moim problemem jest teraz otępienie umysłowe po DD. Niby minęło chociaż mam czasem, ale już takie malutkie objawy. ;brr Czy może ktoś potwierdzić, że jest się przez jakiś czas po DD, a ja jestem miesiąc po, mija bycie bardzo powolnym, otępiałym, zimnym ( nie potrafię niczego czuć w stosunku do bliskich.) człowiekiem. Najbardziej mi przeszkadza, że ludzie nie wydają się dla mnie obcy, moja własna rodzina to obcy ludzie, to nie jest łatwe, jest inaczej. Czy ktoś z was miał podobnie?
Optymistka
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 145
Rejestracja: 26 czerwca 2015, o 12:47

30 września 2016, o 15:31

Hej :) pewnie wiesz o tym, że dd uderza w wartości dla nas najważniejsze. Dlatego może odczuwasz obcość w stosunku do rodziny, jest to całkiem normalny objaw w tym stanie. Co do zamulenie po przebytym zaburzeniu, to tak, występuje ono często. Niby jest ok, ale nie do końca ;) daj sobie jeszcze trochę czasu, nie wkręcaj się w to, a objawy miną. Takie spowolnienie to też niekiedy skutek zwykłego zmęczenia, czy jakiegoś cięższego dnia. Bądź wyrozumiała dla siebie a będzie ok.
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

30 września 2016, o 19:49

A może nie do końca jeszcze puściło dd ?
i'm tired boss
szpagat
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 436
Rejestracja: 25 września 2015, o 13:30

30 września 2016, o 20:00

Tez wydaje mi sie, ze dd nie do konca puscilo, bo to co opisujesz to objawy tego, ze defensywa umyslu sie utrzymuje - tez tak mam :)
ODPOWIEDZ