Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Ból głowy, otepienie

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

29 marca 2016, o 08:31

Cześć wam, zazwyczaj się nie skarze ale cholera rady już nie daje, od dwóch tygodni napieprza mnie głowa jestem otepiala i spać mi się chce, odstawilam benzo całkiem tydzień temu i pewnie dlatego tak się czuje, ale nawet gdy brałam benzo to miałam bóle głowy które ciągły się po dwa mc codziennie, miałam już dłuższy czas spokój i znów to samo, mam wrażenie że źle widzę tzw.jestem uczulenia na światło i jaskrawe kolory chodzę jak piana, i cały czas bym spała, dodam że kiedy się położę to jest lepiej ale ile to można leżeć, co myślicie? Iść z tym do lekarza? Bo nie chce panikowac i nie panikuje ale ile to może boleć głowa.

-- 29 marca 2016, o 08:31 --
Dodam jeszcze że ból zaczyna się zaraz kiedy się przebudzenie z rana i trwa do wieczora z tym że wieczorem jest mała poprawa, nasila się również kiedy zapale papierosa a ostatnio bardzo mało palę, bo 2 lub 3 dziennie bo fajki nie wchodzą wiadomo przy tym bólu.
COCO JUMBO I DO PRZODU
Awatar użytkownika
Tojajestem
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 380
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 19:03

29 marca 2016, o 12:08

Asia. Idź zbadaj się tak jak zrobiły to każdy kogo długo boli głowa. Wiadomo, że nerwica daje bóle głowy ale może tak być np. od ciśnienia. Warto to sprawdzić.
Ważne, żeby w trudnych chwilach pamiętać o własnych cytatach ;)
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

29 marca 2016, o 12:19

Może pójdę sama już niewiem co robić
COCO JUMBO I DO PRZODU
betii
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 995
Rejestracja: 1 sierpnia 2014, o 13:45

29 marca 2016, o 14:00

Asia jesteś po odstąpieniu benzo.wydaje mi sie ze to nerwicowe i ja bym sie jeszcze wstrzymała z tymi badaniami bo to potem jest tak ze jak coś zaboli to zaraz byśmy musieli lecieć to zbadać "na wszelki wypadek"i tak można w nieskończoność bo zawsze coś tam może być nie tak.Ja kilka lat temu tak miałam ze cały czas czułam ból głowy i taka chodziłam jak piszesz.Nie pamiętam dokładnie ile to trwało ale chybasporo czasu.JJakoś przeszło i przeszło w co innego.Objawy sie utrzymują bo człowiek niby akceptuję ale założę się ze sie martwisz i z tyłu głowy masz myśli "żeby to już minelo".Człowiek staje się poirytowany a objaw trwa Daj sobie jeszcze trochę czasu i naprzekor rób to co dawniej bo pamiętam ze nieźle Ci idzie Sama nie będziesz wiedzieć kiedy minie całkiem.Ja teraz też miewam problemy ze strony głowy .staram się choć te objawy potrafią naprawdę przyjrzeć życie.Nie mamy innego wyjścia jak postawić wszystko na 1 kartę.Bo to po dobrym samopoczuciu pojawią się objaw i człowiek od razu w to brnie.Dasz radę tyle już przetrwałas
Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!
Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.
"Pamiętaj, że mamy do czynienia jedynie z myślami, a myśli mogą zostać zmienione. Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość". Louise L. Hay
Awatar użytkownika
elala73
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 5 listopada 2014, o 09:44

29 marca 2016, o 15:53

a bierzesz jakieś przeciwbólowe tabletki?
olga
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 23 maja 2015, o 08:42

29 marca 2016, o 16:19

Asiu, ostatnio zauważyłam u siebie bardzo podobne objawy do Twoich. W moim przypadku ból głowy towarzyszy mi od samego początku mojego zaburzenia, z różnym nasileniem. Jednak też od pewnego czasu mam straszne rozpieranie w głowie, ogromną senność, otępienie, zawroty, brak koncentracji i także jak u Ciebie pogorszenie wzroku i słuchu. Wczoraj wpadłam na pomysł, że może to mieć związek z przesileniem wiosennym, szukając w internecie informacji okazało się, że faktycznie wiele osób w tym okresie odczuwa podobne dolegliwości, ma to związek chociażby ze zmianami ciśnienia. Dlatego na tego typu zjawiska narażone są osoby z problemami krążeniowo-sercowymi. Możesz poszukać sobie informacji na ten temat. To jedna z teorii, ale oczywiście warto się przebadać dla pewności.
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

29 marca 2016, o 18:49

Dziękuję wam kochani za odp i oczywiście wszystko biorę pod uwagę a po lekarzach nienawidzę biegać, bo już tyle co ich odwiedziłam to poprostu było przegięcie i od dwóch lat nie robię żadnych badań, ponieważ zdaje sb sprawę że to nerwica, elala przeciwbólowe wogole na mnie nie działają, chodzę z tym bólem nonstop, to takie uczucie jakby ktoś przypierdzielil w łeb, już wolałabym klucia klatki piersiowej niż chodzić taka otepiala.
COCO JUMBO I DO PRZODU
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

29 marca 2016, o 20:38

Asia moja , ja z takim uczuciem jak by mnie ktoś uderzył w głowę chodziłam pół roku i z tym otępieniem , to Ci tak szybko nie minie tak jest w nerwicy, ale po lekarzach nie masz co latać bo i tak Ci nic nie znajdą . Pocieszę Cie jak Ci zejdzie otępienie to dostaniesz te kłucia w klatkę :DD żarcik . Jestem z Ciebie dumna że odstawiłaś leki :hercio:
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

29 marca 2016, o 20:39

Hehe no elastiek arletka z jednego przejdzie w drugie
COCO JUMBO I DO PRZODU
Magda321
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 25 czerwca 2015, o 15:06

30 marca 2016, o 17:58

Asiu jak cię boli to mozesz sie przebadać, co za problem? ;D wazne nie panikować :) Mnie głowa w okolicy skroni okropnie bolała przez 4 miesiące z przerwą 6 miesięcy i potem znowu oberek w taijm odstepie czasu.Szczególnie w okresie zimowo-wiosennym. od 1 roku po odburzaniu ból zaczął ustepowac, bo przestałam się go bać.
Plus ty odstawiłaś benzo, to tez moze mieć jakiś związek. ;)
Miej wyjebane, a będzie ci dane :)
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

31 marca 2016, o 12:14

Dzięki Paulinka na domiar złego jeszcze zaraził am się od córki szkarlatyna, masakra.
COCO JUMBO I DO PRZODU
Awatar użytkownika
Yayatoure
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 12 lutego 2014, o 15:29

31 marca 2016, o 12:51

Typowo nerwicowe objawy. Wiem bo przechodzę :). Teraz musisz tylko wytrwać bez leków i walczyć z nerwicą :)
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

31 marca 2016, o 13:36

Yaya typowe nerwicowe objawy? Głowa mnie boli już prawie trzy tygodnie codziennie od rana do wieczora, może i masz rację ja już nie wyrabiam.
COCO JUMBO I DO PRZODU
Awatar użytkownika
Yayatoure
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: 12 lutego 2014, o 15:29

31 marca 2016, o 13:42

potykanie serca też może trwać długo :) pójdź do lekarza, zrób badania, wyjdzie że jest ok to zapomnij o tym, żyj mimo tych bóli, łatwe nie będzie ale po co sobie tym głowę zaprzątać
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

3 kwietnia 2016, o 11:48

No i bóle głowy się zmniejszyły, muszę się do czegoś przyznać, a więc przeprowadziłem eksperyment, ja wiecie odstawilam benzo i teraz żeby sprawdzić czy te bóle głowy są wywołane brakiem benzo w organizmie wzięłam pół tabletki, i faktycznie otepienie minęło, lecz kiedy przestało działać wróciło, więc jednak benzo jest tu sprawcą, oczywiście nie wykluczam tego że no nerwicowo napieciowe i wiadomo że po benzo mogło to ustąpić ale jednak obstawiam na to pierwsze, nie biorę dalej i nie zamierzam.
COCO JUMBO I DO PRZODU
ODPOWIEDZ