Strona 1 z 1

Być BI

: 17 czerwca 2026, o 02:13
autor: Devimon
Biorąc tak zwanego kamyka zauważyłem że mam skłonności homoseksualne, dziwna sprawa bo po za życiu nie mam zbyt erekcji, ale czy takie środki mogły obudzić we mnie cząstkę BI?