Być BI
: 17 czerwca 2026, o 02:13
Biorąc tak zwanego kamyka zauważyłem że mam skłonności homoseksualne, dziwna sprawa bo po za życiu nie mam zbyt erekcji, ale czy takie środki mogły obudzić we mnie cząstkę BI?
Forum dotyczące zaburzeń psychicznych - nerwica - derealizacja - depersonalizacja - depresja. Zapraszamy
https://www.zaburzeni.pl/