Strona 1 z 1

Brak emocji

: 25 marca 2021, o 12:39
autor: Bez
Czuje się ostatnio bardzo dziwnie, nie wiem w sumie czy to nerwica, ale mam wrażenie ze drugi człowiek mnie nie obchodzi. Ze gdyby coś się stało komuś z moich bliskich to myślałabym o sobie a druga osoba bym się nie przejęła. Dolewa to tez oliwy to mojego ROCD. Czuje się jak człowiek bez serca 😞

Re: Brak emocji

: 25 marca 2021, o 17:59
autor: katarzynka
Hej Kochana, myślę, że to nerwicowe, lęk nam wyłącza emocje. Jest taka apatia i obojętność, ale pamiętaj, że to nie jesteś prawdziwa Ty :friend:

Re: Brak emocji

: 27 marca 2021, o 22:30
autor: Defro
Też mam podobnie, patrzę na mamę na brata i nic jak by mogło by ich po prostu nie być .

Re: Brak emocji

: 28 marca 2021, o 14:04
autor: ankakt12
Też tak miałam i w nieco mniejszym stopniu nadal tak mam. Na początku panikowałam, nie chciałam się z tym pogodzić, a teraz stwierdziłam, że skoro tak ma być, to niech będzie. Na logikę wiem, że mi zależy, no ale niestety przez ostatnie kilka miesięcy było za dużo nerwów i zmartwień, więc co się dziwić, że tak jest. Najważniejsze to się z tym pogodzić, choć wiem, że to nie jest łatwe i od razu nie przyjdzie.