Strona 1 z 1

Wibracje skurcze w nodze.

: 30 kwietnia 2015, o 17:50
autor: Panikarra
Słuchajcie mam ostatnio taki upierdliwy objaw. Wibracje na pobiciu jednej stopy, takie jakby przechodzenie prądu i skurcze szczególnie lewej nogi . Ktoś tak miał ?

-- 30 kwietnia 2015, o 16:50 --
Strasznie mnie to denerwuje i utrudnia.

Wibracje skurcze w nodze.

: 30 kwietnia 2015, o 21:29
autor: Divin
Jeżeli objaw wystąpił w okolicznościach nerwicowych to stawiam na objaw czysto napięciowy. Tym bardziej że piszesz o wibracjach i skurczach a to częste przy napięciowych stanach mięśni. Masuj sobie to miejsce i nakładaj jakieś maści rozgrzewające, jak po kilku dniach nie ustąpi lub nie będzie żadnej poprawy to zawsze możesz się udać do lekarza i to sprawdzić, ale wątpię żeby to było nie nerwicowe, znając Ciebie, to wręcz nikłe :D

Wibracje skurcze w nodze.

: 30 kwietnia 2015, o 21:32
autor: b00s123
miałem drgania łydek , i też takie wibracje jakie opisujesz ; d

Wibracje skurcze w nodze.

: 30 kwietnia 2015, o 21:50
autor: Panikarra
Drgania ludem sa nawet spoko ale te wibracje pod stopami to paskudna uczucie . Jak sobie poradziles z tym?

Wibracje skurcze w nodze.

: 30 kwietnia 2015, o 22:33
autor: dankan
Po prostu ci przejdzie xd bo jak mozna sobie poradzic z pojedynczym objawem wibracji stopy? xd przeczekac go w spokoju xd

Wibracje skurcze w nodze.

: 30 kwietnia 2015, o 23:22
autor: Panikarra
Ja jestem przekonana ze to jest nerwicowe , tylko wlasnie chodzi mi o takie sposoby na mniejsze odczuwanie tego , ale to w sumie dobry pomysł z tymi masciami rozgrzewajacymi Divin . Ze to ejst nerwicowe to ja wiem ale wkurza mnie niemiłosiernie bo jak nic nie robię to mi tak wibruje wkurzajaco !!! Zreszta pojawiło sie jak zlewam mysli wiec wiadomo ze napięcie musiało gdzieś sie uwodzenic. Będę rozgrzewac:)!