Strona 1 z 1

Nietypowy objaw

: 20 marca 2017, o 22:45
autor: GaunterODim
Cześć!
Swojej nerwicy, jak zresztą wiele nerwicowców dostałem po trawce :) Jednym z efektów pożądanych, bądź też niepożądanych stanu narkotycznego jest slow-motion. Idziemy przed siebie, jesteśmy tego świadomi, idziemy normalnym tempem, lecz wydaje nam się, jakbyśmy stali w miejscu (ciężko to opisać), obraz jak gdyby nam się cofa.
Żeby było ciekawie, był to jeden z moich objawów nerwicowych. Utrzymywał mi się przez około miesiąc. Niezła faza, co? :D
Psychiatra tłumaczyła mi to, na przykładzie weteranów wojennych, którzy wracają do domu i przeżywają doznania z pola bitwy ponownie.
Tak z ciekawości, miał ktoś z was coś takiego?
Pozdro!

Nietypowy objaw

: 21 marca 2017, o 20:10
autor: Batumi
Miałam coś takiego, że szłam i jakbym zapomniała o tym i się samo szło, jakby nieświadomie i tak beze mnie :pp głupio to brzmi, to chyba coś innego, ale w nerwicy wszystkie dziwne rzeczy są możliwe :D

Nietypowy objaw

: 21 marca 2017, o 21:58
autor: GaunterODim
No, jazda na całego :D