Strona 1 z 1

Zasady działu

: 7 października 2013, o 17:21
autor: Victor
Na ten moment dział z odpowiedziami forumowego psychologa rządzi się prostym prawem :)

Dział jest zamknięty, nie można dodawać tu tematów ani postów, do działu tego będą przenoszone (przez moderatora bądź administratora) tematy pisane jak do tej pory na forum przez użytkowników.
Nie zawsze będzie możliwość przeniesienia każdego tematu.
O przeniesieniu decyduje osoba funkcyjna, trudno powiedzieć co będzie o tym decydowało ale na pewno forma postu i kwestia problemu oraz ranga pytania czy pytań. Będzie to także zależne od ilości tematów w danym tygodniu, które zostały przeniesione.
Bowiem trzeba liczyć się z ograniczonym czasem jaki poświęcić może psycholog udzielający odpowiedzi.
Po udzieleniu odpowiedzi przez psychologa temat będzie przenoszony z powrotem do odpowiedniego działu gdzie będzie można kontynuować rozmowę z użytkownikami.

Tak więc jeśli masz ochotę stworzyć temat ze swoim problemem, zrób to zwyczajnie na forum a osoba funkcyjna, jeśli będzie taka możliwość przeniesie to do tego działu.

Proszę pamiętać, iż poprzez forum nie da rady poprowadzić solidnej terapii, oraz żadne słowa pisane w poście nie mogą nagle wyleczyć z zaburzenia. Odpowiedzi te mają charakter informacyjny, i "wskazujący" ;)

Psycholog na forum raczej nie będzie udzielał odpowiedzi poprzez prywatne wiadomości, związane to jest z jak pisałem wyżej, ograniczeniem czasowym ale także inną ważną rzeczą. Wszelkie odpowiedzi psychologa umieszczane na forum, będą dostępne dla wszystkich. Mimo, iż każda osoba to indywidualność zaburzenie często jednak kieruje się dużym podobieństwem a nawet schematem.
Dlatego odpowiedź udzielana Tobie może pomóc też innym.