Strona 1 z 1

Efectin ER, wenlafaksyna

: 23 czerwca 2026, o 18:41
autor: Komin4999
Dzień dobry. Jestem nowy na grupie.
Szukam wsparcia w mojej drodze po odstawieniu wenlafaksyny. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Moje myśli ciągle krążą wokół tego, że jeszcze w lutym byłem normalnym facetem a teraz po wizycie u psychiatry praktycznie nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Mam okropne skutki ubożone po Efectinie ER. Parestezje, prądy w głowie, bóle neuropatyczne oraz zwroty głowy.

Re: Efectin ER, wenlafaksyna

: 24 czerwca 2026, o 01:09
autor: Michał1988
Hej, musisz poczekać, Efectin tak działa, nie odstawiaj na własną rękę. Przez pierwsze 2 tygodnie jest koszmar ale minie i poprawi się wszystko.