Efectin ER, wenlafaksyna
: 23 czerwca 2026, o 18:41
Dzień dobry. Jestem nowy na grupie.
Szukam wsparcia w mojej drodze po odstawieniu wenlafaksyny. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Moje myśli ciągle krążą wokół tego, że jeszcze w lutym byłem normalnym facetem a teraz po wizycie u psychiatry praktycznie nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Mam okropne skutki ubożone po Efectinie ER. Parestezje, prądy w głowie, bóle neuropatyczne oraz zwroty głowy.
Szukam wsparcia w mojej drodze po odstawieniu wenlafaksyny. Nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Moje myśli ciągle krążą wokół tego, że jeszcze w lutym byłem normalnym facetem a teraz po wizycie u psychiatry praktycznie nie jestem w stanie normalnie funkcjonować. Mam okropne skutki ubożone po Efectinie ER. Parestezje, prądy w głowie, bóle neuropatyczne oraz zwroty głowy.