NARKOTYKI
: 17 czerwca 2026, o 01:58
Witam , pisze ponieważ w ostatnim czasie bardzo się pogubiłem, straciłem 4 członków rodziny , mieszkanie , w tym czasie poznałem zła dziewczynę przez którą uzależniłem się od różnych środków , zostałem zupełnie sam, i nie mogę przestać brać pomimo że mam świadomość że sam zaraz zniszczę sobie życie , nie mam zbytnio wsparcia ale mam chęci , gdzie powinienem się udac i co zrobić?