Strona 1 z 2
Potrzebuje pomocy :/
: 21 października 2012, o 16:50
autor: szymon117
Witam. Od dwoch tygodni mam problemy z jelitami. Teraz zaczyna mi się to składać w całość. Dwa tygodnie temu upiłem się doś mocno na następny dzień miałem biegunki i byłem osłabiony. Tydzień temu znowu się uchklałem ale na prawdę mocno. Cały następny dzień wymiotowałem. Od dwóch tygodni boli mnie w okolicah miednicy. Bol wzrasta na treningu kiedy gram w piłke. Tez zauważylem u siebie że mam nie równy brzuch. Prawa strona jest bardziej wypókła. Widać to dopiero wtedy kiedy spinam mięśnie brucha. Robie stolce lekko wodniste, jasne choć są w nim smoliste grudki. Mocz mam normalny. Nie wiem co robić :/ ? Co to moze być? Boje się że narobiłem sobie coś z wątrobą albo z jelitami choć (wiadomo jako nerwicowiec) zaczełem szukać po internecie choró i do zadnej moje objawy nie pasują. Co to może byc ???

Odp: Potrzebuje pomocy :/
: 21 października 2012, o 18:19
autor: Wojciech
Hmm biegunki i wymiopty moga byc od tego ze sie schlales i po prostu zatrules alko. ale wypuklenie i bol z prawej strony moze oznaczac kamien na woreczku zolciowym, tylko nie panikuj od razu i ogolnie jak nie przejdzie ci to na dniach to idz do lekarza i na razie ogranicz chlanie do upadlego

kamien na woreczku tez powoduje ze prawa storna jest wypukla, moj stary to mial i chyba nawet nadal ma tylko stasuje diete i nic go juz nie boli.
Ale tez jest mozliwe to po prostu od jelit.
Odp: Potrzebuje pomocy :/
: 21 października 2012, o 20:24
autor: szymon117
Wydaje mi się że to nie jest woreczek

To boli jak by na miednicy

Odp: Potrzebuje pomocy :/
: 21 października 2012, o 21:02
autor: Wojciech
to moga byc jelita.
Odp: Potrzebuje pomocy :/
: 21 października 2012, o 22:36
autor: szymon117
Ale w jakim sensie jelita ?
Odp: Potrzebuje pomocy :/
: 22 października 2012, o 12:36
autor: Wojciech
No po prostu jaka infekcja jelit, nigdy nie bolaly cie jelita? Szczegolnie ze piles i moze podrazniles troche zoladek.
Odp: Potrzebuje pomocy :/
: 22 października 2012, o 17:47
autor: szymon117
Możlwie. Oby

Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 19:02
autor: szymon117
Witam mam 16 lat od wczoraj zauważyłem u siebie czarny stolec. Co to moze oznaczać ? Nie jadłem nic takiego co go mogło zabarwić. Coś podobnego miałem jakieś 3 tygodnie temu tyle ze wtedy nie był cały czarny tylko miejscami. Ma ktoś z was tak ? Cholernie się boje. Nie mam pojęcie co robic

Prosze pomóżcie

Odp: Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 19:14
autor: Wojciech
Czlowieku przestan ze sie nakrecac, wiesz ile razy ja w zyciu mialem czarny stolec?? To nieprawda ze to musi oznaczac od razu Bopg wie co. Czegos ty sie znowu naczytal!
Czarny stolec i to jak smola moze byc np po magnezie oraz po tysiacu innych skladnikow odzywczych.
Odp: Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 19:21
autor: Derealizacja
Czarny, w sensie dosłownym - czy po prostu ciemny ?
Bierzesz / brałeś jakieś leki / tabletki w ostatnim czasie ?
Co jadłeś ?
Masz (silne) bóle żołądka ? Jeżeli nie - raczej nie ma powodów do zmartwień.
Środki chemiczne produktach (jak napisał Wojtek)
Ja też dzisiaj wpadłem w małą obsesyjke - ale powoli powoli przestaje o tym myśleć i do jutra zniknie.
Tak samo szybko jak się pojawiła.
Dzisiaj rano zemdlałem - drugi raz w życiu.
O ile to było zemdlenie.
Obudziłem się rano, wyszedłem z pokoju do łazienki i nagle ocknąłem się na ziemi.
Nie czułem, ani nie widziałem tego, że się przewracam.
Po prostu wyszedłem spokoju i w pewnym momencie ocknąłem się z siniakiem na czole i zniszczonym stolikiem.
Tak jakbym na ułamek sekundy usnął, po czym obudził się na ziemi.
Nie wiem czy przed tym nie miałem przypadkiem uderzenia ciśnienia do głowy, czy zamroczenia - nie pamiętam.
Być może przemęczenie po treningach.
-- 29 października 2012, o 19:24 --
Szymek, jeżeli chcesz mieć spokój - to najlepszym sposobem będzie podejście do lekarza - zrobisz morfologię, tego samego dnia powinieneś mieć wyniki.
Odp: Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 21:13
autor: szymon117
Właśnie tak zrobie. jutro idę na badania krwi. Dzięki za szybką odpowiedz. Derealizacja, co trenujesz ?
Odp: Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 21:23
autor: Derealizacja
Kendo, plus ogólnie siłownia i bieganie - pomaga mi to na derealizacje
Odp: Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 21:25
autor: szymon117
Ja na siłownie chodzę i po prawie każdym treningu nie czuje ciała :/
Odp: Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 21:28
autor: Derealizacja
W sensie pozytywnym, czy negatywnym ?
Jeśli tym drugim to za słabo ćwiczysz - albo za krótko.
Ja na początku też nie odczuwałem w ogóle ciała - zacząłem ciężej ćwiczyć i nie mam już wrażenia "znieczulenia" - jakie miałem wcześniej.
Odp: Ważne pytanie
: 29 października 2012, o 22:49
autor: szymon117
dobrze ćwicze. nie robie treningów na siłe tylko ogólnorozwojówke bo kiedyś muaythai trenowałem i chcę do tego wrócic. worek, drożek brzuszki i pompki jak na razie. po każdym, treningu nie mam siły się nawet raz podciągnąć
