Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

ZAPYTANIE

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
Julianka80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26 listopada 2016, o 22:32

27 listopada 2016, o 09:30

JAM MAM TAKI PROBLEM
KORZYSTAM Z GRUPOWEJ TERAPII ROK A OSTATNIO NIEWIEM CZEMU DOSTAŁAM PODCZAS SESJI MEGA BÓLÓW BRZUCHA I MUSIAŁAM WYCHODZIC DO TOALETY-BYŁO MI GŁUPIO..WYSTRASZYŁAM SIĘ TEJ SYTUACJI BO WCZESNIEJ MI SIE TO NIE ZDARZŁO I TERAZ MAM LĘK PRZED NASTĘPNĄ SESJĄ
HELP
WWA
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 6 lutego 2016, o 14:59

27 listopada 2016, o 10:36

a co to Ty jedna dostałaś bólu brzucha w życiu? Nakręcasz się. Pojawi się to trudno.
Bylem juz samobojca, mordercą, schizofrenikiem, chadowcem, gejem, ksiedzem, utracilem sens swojego zycia, mialem raka w tylku I w mozgu, nie kochalem swojej dziewczyny I ona nie kochala mnie, potrzebowalem akceptacji, a teraz mam to wszystko w dupie. :)
Julianka80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26 listopada 2016, o 22:32

27 listopada 2016, o 20:45

na terapii ja jedna -tak i!!
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

27 listopada 2016, o 22:30

A nie uważasz, że to dobry pomysł powiedzieć o tym wręcz na terapii skoro dotyczy ona właśnie zaburzenia? A przecież takie bóle brzucha i strach przed terapią to też efekt emocji.
Co i da, ze nie pójdziesz na terapie ze strachu?
Jak chcesz myślec o terapii jak nalezy i wynieśc z niej jak najwięcej to własnie masz dobry na to moment :)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
ODPOWIEDZ