Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Wyleczony.

Tu dzielimy się naszymi sukcesami w walce z nerwicą, fobiami. Opisujemy duże i małe kroki do wolności od lęku w każdej postaci.
Umieszczamy historię dojścia do zdrowia i świadectwo, że można!
Dział jest wspólny dla każdego rodzaju zaburzenia lękowego czyli nerwicy/fobii.
ODPOWIEDZ
ChrisK
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 30 listopada 2014, o 01:46

23 sierpnia 2016, o 18:01

Witam. Nie jestem na forum juz od bardzo dawna, jako, że nerwica odeszła sobie w zapomnienie. Ktoś prosił kiedyś aby takie osoby napisały chociaż słowo, to zmobilizowałem sie i pragnę napisać jak wygląda sprawa. Rok dręczyłem się z derealizacją, lękami, natrętnymi myślami i tym podobne. Wtedy wydawało się, że będzie to trwać nieskończoność i nie ma możliwości powrotu, dziś pozostały tylko wspomnienia, nawet nie negatywne. Miło wspominam trudne chwile, dzisiaj jestem silniejszy i bardziej świadomy. Nie będę rozpisywał się jak wyzdrowiałem, bo wszystko jest tutaj już zawarte. Od siebie jedyne mogę powiedzieć, że potrzebujecie wytrwałości i cierpliwości. Przede wszystkim wychodzić z domu, robić zwykłe rzeczy jak przedtem, najlepiej takie, które pomogą was umocnić, bo gdy przychodzą gorsze chwile, przypominasz sobie, że ostatnio przecież robiłeś zwykłe rzeczy i było dobrze. To uspokoi Twój mózg i sprawi, że będą coraz większe postępy. Odradzam się ograniczać od czegokolwiek. Zabawa, towarzystwo, sport, świeże powietrze to rzeczy, których nie może zabraknąć teraz w waszym życiu. Nie ma kompletnie sensu według mnie omawiać kwestie filozoficzne. Myśli, które dręczą i którym poświęcasz uwage nie mają i nie będą miały później znaczenia. Pamiętaj, że w końcu przyjdzie dzień, w którym wszystko co Cie dręczy pęknie jak mydlana bańka. Powodzenia ;ok
www.soundcloud.com/chrisqu-1/
hetman999
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 85
Rejestracja: 22 marca 2016, o 13:55

23 sierpnia 2016, o 22:08

Serdeczne gratulacje.
Cały czas zastanawiam się, jak to jest nie mieć już tych myśli i różnych wspomnień przywołujących złe trudne momenty.
Powoli zapominam, jak to było.

Ale ostatnio mamy tu wysyp dowód na to, że i te myśli i złe wspomnienia odchodzą w cień :)
Awatar użytkownika
Olalala
Dyżurny na forum Odważny VIP
Posty: 1856
Rejestracja: 17 grudnia 2015, o 08:36

24 sierpnia 2016, o 15:48

Wielkie gratulacje :)
subzero1993
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1006
Rejestracja: 5 kwietnia 2016, o 22:09

24 sierpnia 2016, o 16:09

Gratulacje. Byle więcej takich wpisów :D
Jak szukać objawów bez nakręcania się -> http://www.zaburzeni.pl/viewtopic.php?p=100011#p100011
Awatar użytkownika
zeniu87
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 193
Rejestracja: 16 stycznia 2016, o 14:34

24 sierpnia 2016, o 16:24

Gratki tez czekam na ten dzien przepiekny
Krystian S
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 163
Rejestracja: 18 maja 2016, o 19:13

24 sierpnia 2016, o 17:15

No i super :) Gratulacje :)
Awatar użytkownika
buull2323
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 11 października 2014, o 00:07

25 sierpnia 2016, o 14:03

super ^^ ^^ ^^
"mam twarde łokcie i miękkie serce zawsze tak miałem, dziękuje Bogu za ten dar który dostałem"
"od zawsze na zawsze wiara, nadzieja i miłość"

"Życie nie po to by się śpieszyć,
Życie jest po to by się życiem cieszyć,
A kiedy w życiu gonią nas terminy,
To się nie przejmuj najwyżej nie zdążymy"

"Carpe Diem"
ODPOWIEDZ