Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

WSTYDZE SIĘ ...

Pogaduchy, w dwóch słowach - DOWOLNY TEMAT:)
ODPOWIEDZ
Atena
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 4 października 2015, o 15:51

6 października 2015, o 13:09

Postanowiłam poruszyć kolejny temat , a mianowicie stan który mnie osobiście meczył przez wiekszosc zycia a konkretnie WSTYD przed tym ze jestem chora ,wze jest to choroba psychiczna , przed tym co mi sie przytrafiło , co przeżyłam z jakiej rodziny pochodze a czy tak powinno być ? oczywiscie ze NIE ! i tego własnie nauczyła mnie terapia AKCEPTACJI ! czy to ja powinam sie wstydzić tego ze moja matka mnie maltretowała ? NIE ! to ona powinna sie wstydzic ze potrafiła wogole bić własne dziecko , czy powinno mi byc wstyd ze wkońcu odeszła od nas NIE ! powinno byc jej z tym źle ze porzuciła takiego anioła jak ja ! a ja powinnam sie cieszyć ze wkoncu przestałam być ofiara przemocy i mam szanse sie rozwinąć , czy powinno mi być wstyd ze wyszłam za maż za alkoholila ABSOLUTNIE ! bo to on pił a nie ja , czy powinno mibyć wstyd ze ciagle darłam ryja ze aż cały blok mnie słyszał NIE ! bo go kochałam i próbowałam ratować nasze życie i jego samego , czy powino mi być wstyd ze staciłam trzy ciąże ? NIE! bo nie ja pierwsza i nie ortatnia i nie miałam w tym całym stresie odpowiednich warunków zeby donosić ciaże
CZY POWINAM SIE WSTYDZIĆ NERWICY NIE !
bo tylko ludzie dobrzy i wrażliwi chorują , egoista i cham nie zachoruje nigdy !
Nie wstydzmy sie tego ! Ja latami walczyłam ze wstydem ale to nasi oprawcy , gwałciciele i dręczycielepowinni sie tego Wstydzić i to nimi powinniśmy gardzić a nie samym sobą
JESTEŚMY WYJĄTKOWI ! PAMIETAJCIE O TYM !
NIE TRAĆ ANI MINUTY NA COŚ CO NIE WNOSI NIC POZYTYWNEGO W TWOJE ŻYCIE
Awatar użytkownika
empatycznySocjopata
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 września 2015, o 02:45

6 października 2015, o 13:15

'egoista i cham nie zachoruje nigdy' - bullshit. Spojrz na mnie: co widzisz pod odbiciem mroku poza rekwizytami?
Każdy, dosłownie każdy może peknac. I z wyrozumiałego i uśmiechniętego czleka wyszedł zagubiony i zamknięty w sobie dran.
'' Jakim prawem oceniasz mnie? Stul ryj.
Mam już po prostu taki charakter - trudny.
Gadaj sobie i podbijaj mi fame
I tak nie wiesz kim jestem. ''

'' 24 godziny na dobę czuje się skrajnie.
Więc powiedz: jak mam Ci to wytłumaczyć werbalnie? ''

'' Zawsze kiedy potrzebuję Was
Wy nie chcecie mnie znać; i jak tu być normalny?
Ja - to ten przysłowiowy clown.
Czuję się ciągle tak jak bym budził w Was strach.
Nawet kiedy nie chce. To jest Wasza wina.
Bo sami nie wiecie czego chcecie...
Ja staram się...
Nie umiem już więcej... ''
ITI
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 7 sierpnia 2013, o 14:31

6 października 2015, o 13:32

Atena masz racje podpisuje się obiema rękoma :)
Empatyczny socjopata ,no cóż też czasem czuję się jak osoba niedobra ,ale to kwestia oceny .Nie byłam taką od urodzenia ,życie sprawiło ,że się nią poczułam .Natomiast wszystko można wypracować ,jest to trudne ,ale próbuj żyć tak jak chcesz oraz myśleć tak jak chcesz.Potrzeba czasu tyle ile potrzeba.Pozdr.
Być sobą znaczy wierzyć w siebie być prawdziwym.
Życie zaczyna się tam gdzie kończy sie strach.
Uwaga niesie energię.
ZAPAMIĘTAJ: 'Im więcej naciskamy tym większy jest opór'
Pamiętaj :co ludzie myślą nie jest ważne.
Zapamiętaj:Nie jesteś tylko emocjami.
Pamiętaj:Miej DYSTANS !
UmysłRegenerujeSięGdyPrzestajeszSięBać
CiemneStronySłużąDoPrzykryciaJasnychStronŻycia!
JeśliTraciszPieniądzeMałoTracisz,JeśliTraciszZdrowieDużoTracisz,JeśliTraciszSpokójWszystkoTracisz
Im szybciej zaakceptujesz scenariusz w głowie na który się nie zgadzasz,tym szybciej zmieni się Twój stan emocjonalny na lepszy !
Nerwica to stan umysłu który chce nam powiedzieć że :jestescie katami dla siebie zmieńcie się to wam odpuszcze!
Atena
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 4 października 2015, o 15:51

6 października 2015, o 13:32

no pewnie ze i ja czuje sie czasami złą osobą , nie wartosciową i ... a w głebi dobrze wiem ze tak nie jest
NIE TRAĆ ANI MINUTY NA COŚ CO NIE WNOSI NIC POZYTYWNEGO W TWOJE ŻYCIE
ITI
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 7 sierpnia 2013, o 14:31

6 października 2015, o 13:32

:friend:
Być sobą znaczy wierzyć w siebie być prawdziwym.
Życie zaczyna się tam gdzie kończy sie strach.
Uwaga niesie energię.
ZAPAMIĘTAJ: 'Im więcej naciskamy tym większy jest opór'
Pamiętaj :co ludzie myślą nie jest ważne.
Zapamiętaj:Nie jesteś tylko emocjami.
Pamiętaj:Miej DYSTANS !
UmysłRegenerujeSięGdyPrzestajeszSięBać
CiemneStronySłużąDoPrzykryciaJasnychStronŻycia!
JeśliTraciszPieniądzeMałoTracisz,JeśliTraciszZdrowieDużoTracisz,JeśliTraciszSpokójWszystkoTracisz
Im szybciej zaakceptujesz scenariusz w głowie na który się nie zgadzasz,tym szybciej zmieni się Twój stan emocjonalny na lepszy !
Nerwica to stan umysłu który chce nam powiedzieć że :jestescie katami dla siebie zmieńcie się to wam odpuszcze!
Awatar użytkownika
empatycznySocjopata
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: 20 września 2015, o 02:45

6 października 2015, o 13:34

ITI, z całym szacunkiem, ale truizmy nie dzialaja. Poki co robie tak jak napisalas i wcale nie jest dobrze. Ale dzięki za odp., nieliczni jej udzielają ku mojej rozpaczy.
'' Jakim prawem oceniasz mnie? Stul ryj.
Mam już po prostu taki charakter - trudny.
Gadaj sobie i podbijaj mi fame
I tak nie wiesz kim jestem. ''

'' 24 godziny na dobę czuje się skrajnie.
Więc powiedz: jak mam Ci to wytłumaczyć werbalnie? ''

'' Zawsze kiedy potrzebuję Was
Wy nie chcecie mnie znać; i jak tu być normalny?
Ja - to ten przysłowiowy clown.
Czuję się ciągle tak jak bym budził w Was strach.
Nawet kiedy nie chce. To jest Wasza wina.
Bo sami nie wiecie czego chcecie...
Ja staram się...
Nie umiem już więcej... ''
Atena
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 4 października 2015, o 15:51

6 października 2015, o 13:36

empatyczny socjopata założe sie ze całkiem sympatyczny z ciebie chłopak he he nie myśl tak o sobie bo to ci w niczym nie pomoże ;)
NIE TRAĆ ANI MINUTY NA COŚ CO NIE WNOSI NIC POZYTYWNEGO W TWOJE ŻYCIE
ITI
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 414
Rejestracja: 7 sierpnia 2013, o 14:31

6 października 2015, o 13:37

empatycznySocjopata noł problem;) Rozumiem Cie bo naprawde przezywałam i nie raz przeżywam takie moralne rozkminy ,ale wiem ,że to natręty w największej mierze oraz sytuacje w życiu nie do końca fer ,albo wcale nie fer spowodowały iż jest mi moralnie niewygodnie często ze sobą bo mam takie myśli o ludziach a nie inne.Ale to wielu ludzi tak ma niemniej warto wypatrywać podejścia bardziej rozwojowego i optymistycznego mimo wszystko niż skupiać się na shicie:) tylko;>
Być sobą znaczy wierzyć w siebie być prawdziwym.
Życie zaczyna się tam gdzie kończy sie strach.
Uwaga niesie energię.
ZAPAMIĘTAJ: 'Im więcej naciskamy tym większy jest opór'
Pamiętaj :co ludzie myślą nie jest ważne.
Zapamiętaj:Nie jesteś tylko emocjami.
Pamiętaj:Miej DYSTANS !
UmysłRegenerujeSięGdyPrzestajeszSięBać
CiemneStronySłużąDoPrzykryciaJasnychStronŻycia!
JeśliTraciszPieniądzeMałoTracisz,JeśliTraciszZdrowieDużoTracisz,JeśliTraciszSpokójWszystkoTracisz
Im szybciej zaakceptujesz scenariusz w głowie na który się nie zgadzasz,tym szybciej zmieni się Twój stan emocjonalny na lepszy !
Nerwica to stan umysłu który chce nam powiedzieć że :jestescie katami dla siebie zmieńcie się to wam odpuszcze!
Atena
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 4 października 2015, o 15:51

6 października 2015, o 13:47

empatyczny socjopata sam to napisałeś z wyrozumiałego dobrego człowieka wyszedł dran czyli to nie jestes ty , nie byłes taki TO CHOROBA !
NIE TRAĆ ANI MINUTY NA COŚ CO NIE WNOSI NIC POZYTYWNEGO W TWOJE ŻYCIE
Awatar użytkownika
buull2323
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 11 października 2014, o 00:07

6 października 2015, o 14:09

Atena pisze:Postanowiłam poruszyć kolejny temat , a mianowicie stan który mnie osobiście meczył przez wiekszosc zycia a konkretnie WSTYD przed tym ze jestem chora ,wze jest to choroba psychiczna , przed tym co mi sie przytrafiło , co przeżyłam z jakiej rodziny pochodze a czy tak powinno być ? oczywiscie ze NIE ! i tego własnie nauczyła mnie terapia AKCEPTACJI ! czy to ja powinam sie wstydzić tego ze moja matka mnie maltretowała ? NIE ! to ona powinna sie wstydzic ze potrafiła wogole bić własne dziecko , czy powinno mi byc wstyd ze wkońcu odeszła od nas NIE ! powinno byc jej z tym źle ze porzuciła takiego anioła jak ja ! a ja powinnam sie cieszyć ze wkoncu przestałam być ofiara przemocy i mam szanse sie rozwinąć , czy powinno mi być wstyd ze wyszłam za maż za alkoholila ABSOLUTNIE ! bo to on pił a nie ja , czy powinno mibyć wstyd ze ciagle darłam ryja ze aż cały blok mnie słyszał NIE ! bo go kochałam i próbowałam ratować nasze życie i jego samego , czy powino mi być wstyd ze staciłam trzy ciąże ? NIE! bo nie ja pierwsza i nie ortatnia i nie miałam w tym całym stresie odpowiednich warunków zeby donosić ciaże
CZY POWINAM SIE WSTYDZIĆ NERWICY NIE !
bo tylko ludzie dobrzy i wrażliwi chorują , egoista i cham nie zachoruje nigdy !
Nie wstydzmy sie tego ! Ja latami walczyłam ze wstydem ale to nasi oprawcy , gwałciciele i dręczycielepowinni sie tego Wstydzić i to nimi powinniśmy gardzić a nie samym sobą
JESTEŚMY WYJĄTKOWI ! PAMIETAJCIE O TYM !

:friend: :friend: :friend: :cm
"mam twarde łokcie i miękkie serce zawsze tak miałem, dziękuje Bogu za ten dar który dostałem"
"od zawsze na zawsze wiara, nadzieja i miłość"

"Życie nie po to by się śpieszyć,
Życie jest po to by się życiem cieszyć,
A kiedy w życiu gonią nas terminy,
To się nie przejmuj najwyżej nie zdążymy"

"Carpe Diem"
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

6 października 2015, o 15:13

Atena pisze:empatyczny socjopata sam to napisałeś z wyrozumiałego dobrego człowieka wyszedł dran czyli to nie jestes ty , nie byłes taki TO CHOROBA !
jaka choroba?
Awatar użytkownika
Delphia
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 120
Rejestracja: 16 czerwca 2015, o 20:34

6 października 2015, o 16:29

No trochę podskoczyłam po tej "CHOROBIE" :P Ale nie czepiajmy się, bo to pewnie tylko przejęzyczenie.
W ucieczce nie ma żadnej wolności
Atena
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 4 października 2015, o 15:51

6 października 2015, o 17:10

tak tak wybaczcie to przejęzyczenie
NIE TRAĆ ANI MINUTY NA COŚ CO NIE WNOSI NIC POZYTYWNEGO W TWOJE ŻYCIE
ODPOWIEDZ