Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam Wszystkich

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
natretnapaula
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 6 października 2016, o 19:29

12 października 2016, o 10:05

krzosl pisze:;witajka szkoda ze sie spoznilem bo bym sie do nich podpial :D

-- 12 października 2016, o 02:16 --
:dres: :dres: nerwico czekam na ciebie :dres: :dres:
No we trójkę raźniej jeszcze:)

Nastawienie bojowe wyczuwam :)
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też...
krzosl
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 2 czerwca 2016, o 16:02

12 października 2016, o 10:59

;witajka ale mam dzis lenia najchetniej to bym z lozka nie wychodzil :DD
Awatar użytkownika
natretnapaula
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 6 października 2016, o 19:29

12 października 2016, o 11:18

krzosl pisze:;witajka ale mam dzis lenia najchetniej to bym z lozka nie wychodzil :DD
Hej hej ;)

No to wypoczywaj i leniuchuj ;) ja dziś wstałam o 10 i to ledwo ledwo tak mi się nie chciało;) ale niestety mojemu psu się chciało. A jak jeszcze zobaczyłam za oknem ulewe to już w ogóle;) oczywiście nie obyło się bez natreta ktory zaskoczył mnie ok 5 nad ranem i utrudniał spanie:) ale techniki techniki i mam uśmiech na twarzy póki co ;)
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też...
Tove
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 609
Rejestracja: 30 stycznia 2016, o 14:55

12 października 2016, o 11:21

a ty pracujesz czy do szkoly jeszcze chodzisz? ja odkad mam nerwice nie umiem odpoczywac bezczynnie, wogole to lepiej unikac nicnierobienia, bo mysli bardziej atakuja, tak mysle ze swojego doswiadczenia
Everything will be ok in the end. If it’s not ok, It’s not the end.
Ed Sheeran
krzosl
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 2 czerwca 2016, o 16:02

12 października 2016, o 11:25

;witajka tez mam natreta bubel sie przykleil i tyle ja spalem super :D zreszta trzeba wstac i cos do jedzenia sobie zrobic bo w brzuchu grzmi :DD zastanawiam sie tylko co ;oh
Awatar użytkownika
natretnapaula
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 6 października 2016, o 19:29

12 października 2016, o 12:19

Tove pisze:a ty pracujesz czy do szkoly jeszcze chodzisz? ja odkad mam nerwice nie umiem odpoczywac bezczynnie, wogole to lepiej unikac nicnierobienia, bo mysli bardziej atakuja, tak mysle ze swojego doswiadczenia
Ją właśnie też mam problem z bez czynnością:(

-- 12 października 2016, o 12:19 --
krzosl pisze:;witajka tez mam natreta bubel sie przykleil i tyle ja spalem super :D zreszta trzeba wstac i cos do jedzenia sobie zrobic bo w brzuchu grzmi :DD zastanawiam sie tylko co ;oh
To tak jak u mnie przyczepił się ale udaje mi się go akceptować i nadać mu bardzo małą wartość;) po prostu nie przejmuje się nim robię swoje ;) poukladalam sobie buty zaraz zrobię kawę pewnie podczytam, będę szyć i kolejny dzień:)
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też...
krzosl
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 2 czerwca 2016, o 16:02

12 października 2016, o 14:26

;witajka niestety takie to zycie pogmatwane :si :D zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce :DD
Awatar użytkownika
natretnapaula
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 6 października 2016, o 19:29

12 października 2016, o 14:48

krzosl pisze:;witajka niestety takie to zycie pogmatwane :si :D zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce :DD
O to podejrzewam że gdyby to działało to bym już biegała albo ćwiczyła ;) a tak ruszam palcem u nogi i to na tyle z mojej aktywności bo mi się nie chce nic ;) planów miałam co do robienia a póki co leże i czekam na siły wyższe :)
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też...
ulka1983
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 7 października 2016, o 13:24

12 października 2016, o 14:50

oj skąd ja to znam ,masz racje ja jestem w pracy i dla mnie wyczyn wstac z fotela i przejsc 5 metrów,juz czuje sie zmęczona ,jescze ta pogoda ,kosmos. ;oh
krzosl
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 2 czerwca 2016, o 16:02

12 października 2016, o 15:40

;witajka no to sie zmobilizowalem w koncu zjadlem sniadanie :DD fakt ze poczulem lęk jak wzialem noz do reki nie wiem czemu ale na ten jeden to mam straszna allergie ;oh najchetniej to bym go zutylizowal
Awatar użytkownika
natretnapaula
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 6 października 2016, o 19:29

12 października 2016, o 15:47

ulka1983 pisze:oj skąd ja to znam ,masz racje ja jestem w pracy i dla mnie wyczyn wstac z fotela i przejsc 5 metrów,juz czuje sie zmęczona ,jescze ta pogoda ,kosmos. ;oh
No właśnie jeszcze ta pogoda dobija jak nie wiem co:( patrzę za okno i nawet nie mam ochoty wyjść spod koca;) zaraz zaparze herbatę zieloną i poczekam na lepszą pogodę.

-- 12 października 2016, o 15:47 --
krzosl pisze:;witajka no to sie zmobilizowalem w koncu zjadlem sniadanie :DD fakt ze poczulem lęk jak wzialem noz do reki nie wiem czemu ale na ten jeden to mam straszna allergie ;oh najchetniej to bym go zutylizowal
O tej godzinie dopiero śniadanie? Ją już zdążyłam śniadanie drugie śniadanie i obiad ;)
Przejdzie i ten natret:)
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też...
krzosl
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 2 czerwca 2016, o 16:02

12 października 2016, o 16:42

;witajka musi przejsc bo inaczej to sila wykopie :dres: :dres: :DD a teraz sobie wlaczylem muzyczne hity z lat 80 :lala: tego to za kajtka sie nasluchalem nie wiem czy ktos tego slucha c.c.catch fancy joy samanta fox london boys ottawan bad boys blue modern toking a gdy sie rozpadli to ten blondyn utworzyl swoj zespol blue system tez ;ok oraz wiele wiele innych :DD ^^ takie czasy

-- 12 października 2016, o 16:42 --
opus lian ross :)) oczywiscie sabrina :DD desireless roxete rick astley boney m quinn :DD sillent circle ^^
Awatar użytkownika
natretnapaula
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 6 października 2016, o 19:29

13 października 2016, o 22:46

krzosl pisze:;witajka musi przejsc bo inaczej to sila wykopie :dres: :dres: :DD a teraz sobie wlaczylem muzyczne hity z lat 80 :lala: tego to za kajtka sie nasluchalem nie wiem czy ktos tego slucha c.c.catch fancy joy samanta fox london boys ottawan bad boys blue modern toking a gdy sie rozpadli to ten blondyn utworzyl swoj zespol blue system tez ;ok oraz wiele wiele innych :DD ^^ takie czasy

-- 12 października 2016, o 16:42 --
opus lian ross :)) oczywiscie sabrina :DD desireless roxete rick astley boney m quinn :DD sillent circle ^^
Sandra, Kim Wilde, Kate Bush, Francesco Napoli, KOTO :lov:

"You're my heart, you're my soul ..." :lala: :lala: :lala:

Uwielbiam lata 80! ;col

Jak dziś :)?
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też...
bozenka17
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 1 grudnia 2015, o 13:19

13 października 2016, o 22:48

Ja tez uwielbiam,szczegolnie bad boys blue
Awatar użytkownika
natretnapaula
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: 6 października 2016, o 19:29

13 października 2016, o 23:16

bozenka17 pisze:Ja tez uwielbiam,szczegolnie bad boys blue
Ja Modern Talking i Sandrę :lov:
Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też...
ODPOWIEDZ