Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam wszystkich

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Extrek
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 stycznia 2017, o 16:11

23 stycznia 2017, o 21:50

Jestem Piotr i mam 20 lat. Postanowiłem że dołącze do tego forum, ponieważ chciałbym aby moja choroba psychiczna w końcu się skończyła i przestała psuć moje życie.

Jestem fanem motoryzacji oraz pisarzem powieści.. Jestem osobą inteligentną oraz kreatywną... choroba z którą się zmagam sprawiła że czuje się wykruszony i z każdym dniem czuję tego skutki. Chciałbym się zmienić, wyleczyć się i zacząć swoje życie od początku. Mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

23 stycznia 2017, o 21:53

Piotr Witaj na forum , tylko że to nie jest akurat o chorobach psychicznych .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Halina
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 1759
Rejestracja: 14 lipca 2016, o 20:09

23 stycznia 2017, o 21:54

Extrek pisze:Jestem Piotr i mam 20 lat. Postanowiłem że dołącze do tego forum, ponieważ chciałbym aby moja choroba psychiczna w końcu się skończyła i przestała psuć moje życie.

Jestem fanem motoryzacji oraz pisarzem powieści.. Jestem osobą inteligentną oraz kreatywną... choroba z którą się zmagam sprawiła że czuje się wykruszony i z każdym dniem czuję tego skutki. Chciałbym się zmienić, wyleczyć się i zacząć swoje życie od początku. Mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc
co nazywasz ta choroba psycgiczna ??? nerwice, depresje ???????
Czekasz aż poczujesz się lepiej by zacząć żyć, zacznij żyć, by poczuć się lepiej (Ciasteczko)
Extrek
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 stycznia 2017, o 16:11

23 stycznia 2017, o 21:55

No właśnie wiem tylko jest to pewnego rodzaju zaburzenie, które można podpiąc pod nerwicę lub załamanie nerwowe
Halina
Hardcorowy "Ryzykant" Forum
Posty: 1759
Rejestracja: 14 lipca 2016, o 20:09

23 stycznia 2017, o 21:56

Extrek pisze:No właśnie wiem tylko jest to pewnego rodzaju zaburzenie, które można podpiąc pod nerwicę lub załamanie nerwowe
masz diagnoze jakas od jakiegos lekarza ? Co to znaczy pewnego rodzaju zaburzenie ? Moze jasniej, prosze? :friend:
Czekasz aż poczujesz się lepiej by zacząć żyć, zacznij żyć, by poczuć się lepiej (Ciasteczko)
Extrek
Świeżak na forum
Posty: 5
Rejestracja: 22 stycznia 2017, o 16:11

23 stycznia 2017, o 21:59

Kiedyś chodziłem do psychologa ze względu na to że byłem osobą nadpobudliwą i byłem osobą bardzo agresywną, myślałem że po terapii to przeszło.. tylko niestety toksyczne środowisko zamiast pomóc tylko mi jeszcze bardziej zniszczyło psychikę przez co ponownie mam nerwicę...

Co do wyjaśnień.. bodajże na rozterkach życiowych w bardziej rozbudowany sposób to opisałem
Awatar użytkownika
Kretu
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1180
Rejestracja: 14 października 2016, o 10:07

24 stycznia 2017, o 12:03

Powodzenia
Żyj odgrodzony od przeszłości i przyszłości.
ODPOWIEDZ