Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam was serdecznie... :)

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
Awatar użytkownika
Programista
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2017, o 12:27

4 stycznia 2017, o 01:46

Witam,


jestem chłopakiem, który ma 23 lata i zajmuje się zawodowo branżą IT - Grafika Komputerowa i Kodowanie/Programowanie na szczęście mogę pracować z domu i nie muszę wychodzić nigdzie do pracy i oglądać ludzi czego czasem mi się nie chce robić.

Pasjonuje się od paru lat szeroko pojętą psychologią. Niestety nikt mnie nie zdiagnozował do końca, a szkoda. Cierpię prawdopodobnie na zaburzenia lękowe i w takich okresach jesienno-zimowych na depresja mi się włącza przynajmniej jakaś łagodna jej odmiana.



Pozdrawiam
Dominik
Awatar użytkownika
Kwiatuszek)
Świeżak na forum
Posty: 9
Rejestracja: 13 czerwca 2016, o 08:41

4 stycznia 2017, o 07:41

Witaj na forum :)
Furby248
Zbanowany
Posty: 34
Rejestracja: 28 grudnia 2016, o 17:20

4 stycznia 2017, o 12:38

Witaj Dominik!
Z tym nie wychodzeniem z domu to chyba nie jest do końca dobre.
Awatar użytkownika
kogelmogel
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 29 grudnia 2016, o 18:13

4 stycznia 2017, o 13:07

hej, ja też jestem grafikiem, mam 25 lat :D w jakim sensie kodujesz? frontend czy cos innego? ;) witaj na forum.
Walczę i się nie poddaję, bo za długo uciekałem!
Awatar użytkownika
Programista
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2017, o 12:27

4 stycznia 2017, o 16:14

Dziękuję za miłe przywitanie :)

Możliwe, że nie wychodzenie z domu mi szkodzi, ale zawsze jakakolwiek praca na etacie sprawiala problemy i jakies oszustwa ze strony pracodawcy czy złe traktowanie.

Tak bardziej frontend :) Grafiką 2d się zajmujesz?

Biorę teraz Wenlafaksyne, ale masakra tak śpiący i zmęczony jestem :/


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
marianna
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2070
Rejestracja: 23 kwietnia 2014, o 23:47

20 stycznia 2018, o 17:21

Programista pisze:
4 stycznia 2017, o 16:14
Dziękuję za miłe przywitanie :)

Możliwe, że nie wychodzenie z domu mi szkodzi, ale zawsze jakakolwiek praca na etacie sprawiala problemy i jakies oszustwa ze strony pracodawcy czy złe traktowanie.

Tak bardziej frontend :) Grafiką 2d się zajmujesz?

Biorę teraz Wenlafaksyne, ale masakra tak śpiący i zmęczony jestem :/


Pozdrawiam
Większośc programistów jakich znam ma nerwicę i w okresie zimowym wpadaja w dołek.
Nie wiem... może za dużo sami siedzicie przed monitorami? :)
Tak czy inaczej witamy w naszym zacnym gronie:)
( mamy tu dużo ładnych dziewczyn;)
*** JEŚLI KTOŚ MI ODPOWIADA TO "CYTUJCIE" BO JA POTEM GUBIĘ WĄTKI ***

http://www.zaburzeni.pl/25-etapow-trwania-nerwicy-wg-kamienia-t4347.html
http://www.zaburzeni.pl/spis-tresci-autorami-t4728.html
STRACH PRZED UTRATĄ KONTROLI ITD:
http://www.zaburzeni.pl/strach-przed-smiercia-szalenstwem-i-utrata-kontroli-t427.html
VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=8KrCjT6b1VI&feature=youtu.be
SPIS MYSLI NATRETNYCH/LEKOWYCH:
http://www.zaburzeni.pl/zbior-naszych-natretnych-mysli-i-obrazow-myslowych-t4038.html
SPIS OBJAWOW SOMETYCZNYCH/LEKOWYCH:
http://www.zaburzeni.pl/nerwica-objawy-mala-encyklopedia-naszych-objawow-wpisz-sie-t3492.html
Awatar użytkownika
eyeswithoutaface
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 25 lutego 2017, o 21:44

20 stycznia 2018, o 18:18

Do ludzi trzeba wychodzic!! :)
"Nie pytaj, czego potrzebuje świat. Zapytaj raczej, co sprawia, że ożywasz, i zrób to.
Bo to, czego świat potrzebuje, to ludzie, którzy budzą się do życia."
Awatar użytkownika
Programista
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2017, o 12:27

21 stycznia 2018, o 04:55

marianna pisze:
20 stycznia 2018, o 17:21
Programista pisze:
4 stycznia 2017, o 16:14
Dziękuję za miłe przywitanie :)


Pozdrawiam
Większośc programistów jakich znam ma nerwicę i w okresie zimowym wpadaja w dołek.
Nie wiem... może za dużo sami siedzicie przed monitorami? :)
Tak czy inaczej witamy w naszym zacnym gronie:)
( mamy tu dużo ładnych dziewczyn;)

Z Zaburzeniami lękowymi(nerwicą) poradziłem sobie :) Bardziej energię i motywacje odbiera mi jesień i zima, która niestety zimą nie jest w ostatnich latach. Leków żadnych nie biorę nie znam ani jednego człowieka który po nich by wyszedł, a znam wielu którzy muszą brać by im się nie pogorszyło i ciągle na nich są, a nie są szczęśliwi, a raczej wegetują.

Ćwiczę sobie codziennie, wprowadzam pozytywne nawyki, spokój i szczęście to praca.

Nie rozumiem nawiązania mamy tu dużo ładnych dziewczyn? :D Myślę, że wszędzie są, a sam wygląd mnie też nie interesuje :)

eyeswithoutaface pisze:
20 stycznia 2018, o 18:18
Do ludzi trzeba wychodzic!! :)
Ja nie potrzebuje dużo kontaktów z ludźmi więc to kwestia indywidualna. Najpierw to trzeba się nauczyć przebywać samemu ze sobą i polubić, a nawet pokochać siebie.
witorrr98
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1543
Rejestracja: 17 października 2017, o 23:08

21 stycznia 2018, o 08:37

Witam serdecznie i życzę miłego udzielania się na forum :]
Awatar użytkownika
eyeswithoutaface
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 25 lutego 2017, o 21:44

21 stycznia 2018, o 10:50

Programista pisze:
21 stycznia 2018, o 04:55

Ja nie potrzebuje dużo kontaktów z ludźmi więc to kwestia indywidualna. Najpierw to trzeba się nauczyć przebywać samemu ze sobą i polubić, a nawet pokochać siebie.
Nie mam tu na myśli robienia czegoś wbrew sobie :) Moze rzeczywiście nie potrzebujesz takich kontaktów wiele, ale jednak jakichś na pewno - jak wszyscy ludzie.
Pewnie ze trzeba dojść ze sobą do ładu i nauczyć się siebie akceptować zanim np. zaczniemy planować zakładanie rodziny, ale żeby wyjść z kumplem na piwo raczej nie trzeba spełniać specjalnych wymagań :) Taka sugestia :)
Pozdrawiam!
"Nie pytaj, czego potrzebuje świat. Zapytaj raczej, co sprawia, że ożywasz, i zrób to.
Bo to, czego świat potrzebuje, to ludzie, którzy budzą się do życia."
user009
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 336
Rejestracja: 8 lutego 2017, o 15:03

21 stycznia 2018, o 14:34

Programista pisze:
4 stycznia 2017, o 01:46
Witam,


jestem chłopakiem, który ma 23 lata i zajmuje się zawodowo branżą IT - Grafika Komputerowa i Kodowanie/Programowanie na szczęście mogę pracować z domu i nie muszę wychodzić nigdzie do pracy i oglądać ludzi czego czasem mi się nie chce robić.

Pasjonuje się od paru lat szeroko pojętą psychologią. Niestety nikt mnie nie zdiagnozował do końca, a szkoda. Cierpię prawdopodobnie na zaburzenia lękowe i w takich okresach jesienno-zimowych na depresja mi się włącza przynajmniej jakaś łagodna jej odmiana.



Pozdrawiam
Dominik
Witaj :D Jeśli mówisz, że na szczęście to super, aczkolwiek niewychodzenie do ludzi jest jednym z czynników przyczyniających się do zaburzeń, czy tego chcemy czy nie, jesteśmy zwierzakami stadnymi i niestety, ale są to uwarunkowania genetyczne i psychologiczne(np. zwięrzęta po jakimś lęku, grupowej ucieczce spoglądaja na twarze innych członków stada czy wszystko jest w porządku, więc jak będziesz otaczał się uśmiechniętymi ludzi to zaburzenia emocjonalne będą szybciej mijąc) :D Więc witaj w stadzie xD trochę zaburzone, ale jednak może lepsze takie niż żadne xD

Życzę powodzenia :D
witorrr98
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1543
Rejestracja: 17 października 2017, o 23:08

21 stycznia 2018, o 14:41

Dobrze powiedziane User :D
user009
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 336
Rejestracja: 8 lutego 2017, o 15:03

21 stycznia 2018, o 14:44

witorrr98 pisze:
21 stycznia 2018, o 14:41
Dobrze powiedziane User :D
009 :) To tak jak Bond jest Agentem 007, ja jestem user009 :D

Sorry, musiałem :D
Awatar użytkownika
Programista
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 3 stycznia 2017, o 12:27

21 stycznia 2018, o 16:28

user009 pisze:
21 stycznia 2018, o 14:34
Programista pisze:
4 stycznia 2017, o 01:46
Witam,


jestem chłopakiem, który ma 23 lata i zajmuje się zawodowo branżą IT - Grafika Komputerowa i Kodowanie/Programowanie na szczęście mogę pracować z domu i nie muszę wychodzić nigdzie do pracy i oglądać ludzi czego czasem mi się nie chce robić.

Pasjonuje się od paru lat szeroko pojętą psychologią. Niestety nikt mnie nie zdiagnozował do końca, a szkoda. Cierpię prawdopodobnie na zaburzenia lękowe i w takich okresach jesienno-zimowych na depresja mi się włącza przynajmniej jakaś łagodna jej odmiana.



Pozdrawiam
Dominik
Witaj :D Jeśli mówisz, że na szczęście to super, aczkolwiek niewychodzenie do ludzi jest jednym z czynników przyczyniających się do zaburzeń, czy tego chcemy czy nie, jesteśmy zwierzakami stadnymi i niestety, ale są to uwarunkowania genetyczne i psychologiczne(np. zwięrzęta po jakimś lęku, grupowej ucieczce spoglądaja na twarze innych członków stada czy wszystko jest w porządku, więc jak będziesz otaczał się uśmiechniętymi ludzi to zaburzenia emocjonalne będą szybciej mijąc) :D Więc witaj w stadzie xD trochę zaburzone, ale jednak może lepsze takie niż żadne xD

Życzę powodzenia :D

Witam, można pracować w domu i wychodzić codziennie lub kilka razy w tygodniu do ludzi nie rozumiem tej logiki? Nie rozumiem Twojej nadinterpretacji, że praca w domu równa się brakiem wychodzenia do ludzi. Poza tym warto by było spojrzeć najpierw na datę kiedy to było pisane.


@witorrr98, niedobrze powiedziane. Najpierw warto przemyśleć co autor miał na myśli, a nie interpretować na swój sposób fakty.
witorrr98
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1543
Rejestracja: 17 października 2017, o 23:08

21 stycznia 2018, o 19:37

Programista pisze:
21 stycznia 2018, o 16:28
user009 pisze:
21 stycznia 2018, o 14:34
Programista pisze:
4 stycznia 2017, o 01:46
Witam,


jestem chłopakiem, który ma 23 lata i zajmuje się zawodowo branżą IT - Grafika Komputerowa i Kodowanie/Programowanie na szczęście mogę pracować z domu i nie muszę wychodzić nigdzie do pracy i oglądać ludzi czego czasem mi się nie chce robić.

Pasjonuje się od paru lat szeroko pojętą psychologią. Niestety nikt mnie nie zdiagnozował do końca, a szkoda. Cierpię prawdopodobnie na zaburzenia lękowe i w takich okresach jesienno-zimowych na depresja mi się włącza przynajmniej jakaś łagodna jej odmiana.



Pozdrawiam
Dominik
Witaj :D Jeśli mówisz, że na szczęście to super, aczkolwiek niewychodzenie do ludzi jest jednym z czynników przyczyniających się do zaburzeń, czy tego chcemy czy nie, jesteśmy zwierzakami stadnymi i niestety, ale są to uwarunkowania genetyczne i psychologiczne(np. zwięrzęta po jakimś lęku, grupowej ucieczce spoglądaja na twarze innych członków stada czy wszystko jest w porządku, więc jak będziesz otaczał się uśmiechniętymi ludzi to zaburzenia emocjonalne będą szybciej mijąc) :D Więc witaj w stadzie xD trochę zaburzone, ale jednak może lepsze takie niż żadne xD

Życzę powodzenia :D

Witam, można pracować w domu i wychodzić codziennie lub kilka razy w tygodniu do ludzi nie rozumiem tej logiki? Nie rozumiem Twojej nadinterpretacji, że praca w domu równa się brakiem wychodzenia do ludzi. Poza tym warto by było spojrzeć najpierw na datę kiedy to było pisane.


@witorrr98, niedobrze powiedziane. Najpierw warto przemyśleć co autor miał na myśli, a nie interpretować na swój sposób fakty.
Ja tylko poparłem słowa o "niewychodzeniu do ludzi", nie pracy w domu.To jest zasadnicza różnica.To co napisałeś,czyli wiadomo, że można mieć pracę w domu i prowadzić życie towarzyskie, czasami nawet taka praca do tego sprzyja, bo można sobie w niektórych przypadkach regulować godziny pracy i czas wolny oczywiście :D
Nie miałem na myśli, tego, co myślisz, a jeśli myślisz coś jeszcze innego to śmiało pisz, to się to przedyskutuje :]
ODPOWIEDZ