Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witam

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Rafael
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 sierpnia 2014, o 22:49

28 sierpnia 2014, o 23:26

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem tutaj z powodu własnych problemów ze sobą,a mianowicie: cierpię na przewlekłe stany lękowo-depresyjne z objawami permamentnej derealizacji itp. Mam nadzieję,że strona na którą trafiłem okaże się przydatną pomocą w moim problemie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie...
Awatar użytkownika
Zordon
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 432
Rejestracja: 13 marca 2014, o 16:03

28 sierpnia 2014, o 23:27

Witaj! Dobrze trafiłeś. Zapraszam do lektury artykułów i odsłuchu nagrań ;) Powodzenia w odburzaniu :)
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred"
Soichiro Honda
Awatar użytkownika
Ciasteczko
Administrator
Posty: 2682
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 01:01

30 sierpnia 2014, o 12:53

Witaj serdecznie na forum!
Myślę, że trafiłeś całkiem dobrze i jeśli zechcesz użyć wiedzy z artykułów i uczestniczyć w dyskusjach, nie będziesz zawiedziony! :)
Odburzanie, to proces - wstajesz, upadasz, wstajesz, upadasz... ale upierasz się, że idziesz do przodu.
Każdy ma tę moc. Nie odkładaj życia na później. Nigdy. :hercio:
Awatar użytkownika
Sagem
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 11 maja 2013, o 12:47

2 września 2014, o 18:09

Witaj na forum :) znajdziesz tutaj wsparcie i wiele informacji :)
Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię on z całego serca i ponad siły.
Strach boi się odważnych.
Per Aspera Ad Astra - Przez ciernie do gwiazd.
Nigdy nie wiesz jak silny jesteś, dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz.
ODPOWIEDZ