Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witajcie

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
minutaprawdy
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 1 marca 2017, o 00:02

3 marca 2017, o 00:09

Mam na imię Sylwia, mam rocznikowo 21 lat. Pierwsze moje spotkanie z nerwicą miało miejsce dokładnie 6 lat temu, wtedy również poznałam się bliżej z hydroksyzyną i jesteśmy przyjaciółmi do dziś, jednak z małą przerwą. Pierwsze poważne problemy zaczęły się już prawie 2 lata temu po urodzeniu dziecka. W krótkim czasie moje zaburzenia szybko zmieniały swoją postać. Przerabiałam hipochondrię, nerwicę serca i przeróżnego rodzaju lęki. Uczęszczałam na terapię przez 9 miesięcy, zakończyłam jesienią 2016 ale myślę nad rozpoczęciem kolejnej. Przechodzę trudny okres w moim życiu, mieszkam sama z dzieckiem, mój mężczyzna (ojciec naszej córki) pracuje za granicą i bardzo rzadko na bardzo krótko przyjeżdża do domu. To tyle o mnie. ;)
Awatar użytkownika
Kretu
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1180
Rejestracja: 14 października 2016, o 10:07

3 marca 2017, o 10:01

Hej Sylwio ;) na górze strony masz dział z nagraniami DivoVic - polecam obejrzeć.
Żyj odgrodzony od przeszłości i przyszłości.
daniels
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 150
Rejestracja: 27 lutego 2017, o 16:50

3 marca 2017, o 17:28

Witaj Sylwia. :-) Dzięki za dobre słowa w moim przywitaniu. Jak kolega wyżej, też polecam Ci w/w nagrania. Już się uśmiecham, myślę po za tzw kloszem. :-) Nie jestem już tylko sam ze sobą.
Awatar użytkownika
enough
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 24 lutego 2017, o 18:32

5 marca 2017, o 15:25

Hej, fajnie, że tu jesteś.
Mam pytanie: czy uważasz, że ta 9miesięczna terapia Ci pomogła? Dlaczego chcesz iść na kolejną? Ja w środę mam swoją pierwszą od kiedy zachorowałam na nerwicę i jestem sama ciekawa jak to będzie.
ODPOWIEDZ