Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Witajcie Bracia i Siostry! :)

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
aneccka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 września 2014, o 22:23

30 września 2014, o 22:45

Cześć! Jestem Ania, mam 19 lat i cierpię na nerwicę natręctw oraz lękową (tym razem to już nawrót). Obecnie radzę sobie jakoś z tym, biorę pół Asentry 50 mg (nie wiem dlaczego tak małą dawkę przepisała mi moja psychiatra, ale pomaga, poprzednim razem, jakieś 2 lata temu przyjmowałam całą setkę..), ale wcześniej, od jakiegoś lipca, było totalnie do dupy, nie mogłam wytrzymać.. Ataki lęku, skoki ciśnienia i pulsu, zimne i gorące poty, kłucie w klatce piersiowej, w ramionach były na porządku dziennym. Teraz jakoś wychodzę na prostą, aczkolwiek mimo wszystko wspomagam się psychoterapią, staram się pozytywnie myśleć, a dołączenie do forum będzie dla mnie jak dodatkowy lek (jak tylko coś mi się dzieje i mam głupie myśli na temat swojego zdrowia czy od razu umieram to właśnie wchodzę na podobne strony i się uspokajam, że jednak to nerwica).
Teraz najgorsze są dla mnie huśtawki nastroju, bóle somatyczne, dosyć często podwyższony puls no i te cholerne myśli na temat mojego zdrowia, aczkolwiek i tak staram się o tym wszystkim jak najmniej myśleć i jak najmniej zwracać na to uwagę.. Wymyślałam już sobie w ciul chorób, ale z drugiej strony nie mam odwagi iść do lekarza i kółko się zamyka. Makabra! Czekam tylko aż to całe cholerstwo ze mnie zejdzie i liczę również na Waszą pomoc w mojej walce z nerwicą, a także służę Wam pomocą :)
Pozdrawiam cieplutko wszystkich nerwusków! :)
Mam dla kogo być, dla kogo walczyć,
dla kogo zostać tu, by razem móc znów marzyć.
Do uśmiechniętych twarzy każdy dzień mówi,
że ten kolejny wcale nie musi być taki trudny!

Asentra 50 mg
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

30 września 2014, o 22:49

Nerwcie to masz grubą :) Witaj w gronie zaburzonych, rozgosc sie
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Awatar użytkownika
truskawkowo
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 180
Rejestracja: 16 sierpnia 2014, o 03:56

30 września 2014, o 22:50

Hej Aniu, witaj na forum! :) Myślę że lepiej trafić nie mogłaś :DD
Więcej osiągniesz uśmiechem, niż wyrąbiesz mieczem.
William Shakespeare
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

30 września 2014, o 22:51

Jak to czytam widze swoje objawy :P
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Awatar użytkownika
aneccka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 września 2014, o 22:23

30 września 2014, o 22:55

To i tak jest w sumie tylko połowa.. Tragiczne poranki, uciski w głowie codziennie, duszności i gula w gardle - (ale to tylko przy atakach).. lista się ciągnie i ciągnie, umieram od dłuższego czasu, a ciągle żyje :P
Mam dla kogo być, dla kogo walczyć,
dla kogo zostać tu, by razem móc znów marzyć.
Do uśmiechniętych twarzy każdy dzień mówi,
że ten kolejny wcale nie musi być taki trudny!

Asentra 50 mg
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

30 września 2014, o 22:57

Użytkownik Jagermeister mial tylko natrectwa i sie zle czul,do tego agresor straszny... ty widze dajesz rade.
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Awatar użytkownika
aneccka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 września 2014, o 22:23

30 września 2014, o 22:58

Są dni lepsze i gorsze, dzisiaj akurat nie jest źle, ale np. wczoraj było tragicznie.. leżałabym plackiem i nie robiła kompletnie nic, a funkcjonować trzeba..
Mam dla kogo być, dla kogo walczyć,
dla kogo zostać tu, by razem móc znów marzyć.
Do uśmiechniętych twarzy każdy dzień mówi,
że ten kolejny wcale nie musi być taki trudny!

Asentra 50 mg
Awatar użytkownika
N-e-r-w-u-s
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 891
Rejestracja: 28 lutego 2014, o 17:36

30 września 2014, o 22:59

Dobrze ze dajesz rade :) takie stany bywaja i nie warto sie poddawac :p
;witajka W chwili obecnej bardzo rzadko zaglądam na forum z powodów osobistych. Co za tym idzie brakiem czasu.... Na PW w miarę możliwości odpowiem ;)
Awatar użytkownika
aneccka
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 września 2014, o 22:23

30 września 2014, o 23:01

Robię postępy :P

Jak mogę się dostać do czatu? Napisałam tam w tym temacie prośbę, ale nie wiem ile mam czekać :P
Mam dla kogo być, dla kogo walczyć,
dla kogo zostać tu, by razem móc znów marzyć.
Do uśmiechniętych twarzy każdy dzień mówi,
że ten kolejny wcale nie musi być taki trudny!

Asentra 50 mg
ODPOWIEDZ