Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Wątpisz co do swoich objawów? Dyskusja, opisy, wyjaśnianie.

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

22 listopada 2014, o 17:51

Mnie one pojawialy sie, znikaly, potem wracały. Dlatego tez wlasnie jak to się mówi, chcac wyjść z nerwicy lepiej nie traktowac pojedynczych objawow jako kolejnych tragedii ale jako całośc o nazwie - zasrana nerwica :D
Ja mialem tak np,. ze dretwial mi wlasnie maly palec u nogi :D potem nagle u ręki, potem ręka. i potrzymalo troche, potem mijało i tak wkolo ;)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Aleksandranba23
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 9 października 2014, o 17:34

22 listopada 2014, o 18:26

myslicie , ze można miec zakwasy na klatce piersiowej? i w mostku??
bo ja cały czas dotykam i mnie napierdziela i panikuje.... tak jak pisałam ogolnie całe ciało mnie mega boli, ale klatka wyjątkowo...
i zastanawiam się czy można mieć zakwasy na klatce.
Green
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: 23 września 2013, o 22:32

22 listopada 2014, o 18:42

Może boli Cię ta klatka piersiowa z ogolnego napięcia, ja tak miałam np. Ogólnie to jak dużo ćwiczyłam to odczuwałam czasem takie zakwasy w okolicach żeber. Nie panikuj, zobaczysz jak będzie jutro i postaraj się zrelaksować, bo jednak z nerwicy wszystkie mięsnie się napinają i to tez może być bolesne :)
Aleksandranba23
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 9 października 2014, o 17:34

22 listopada 2014, o 18:55

no ja jestem po dwóch dniach treningu po długiej przerwie.. ale zastanawia mnie to czy można miec zakwasy na mostku i na klatce... zebra to swoją drogą, bo wszystko mnie boli , tylko nie tak jak w klatce...
Green
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: 23 września 2013, o 22:32

22 listopada 2014, o 18:57

Na razie nie masz co panikować , bo i tak dopiero jutro będziesz w stanie zweryfikować czy to zakwasy. Możesz jedynie sprobować się zrelaksować, wziac gorącą kąpiel i popracować nad dystansem do objawów, bo wiadomo, że nie wszystko co nas boli to sprawka nerwicy, ale takie sprawy jak wlaśnie zakwasy nie powinny od razu nas "rozbudzać lękowo"
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

22 listopada 2014, o 18:58

Ja po treningu jak się przećwiczyłem często miałem zakwasy na klatce piersiowej.
i'm tired boss
Aleksandranba23
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 9 października 2014, o 17:34

22 listopada 2014, o 18:59

właśnie zastanawiam się, czy to po prostu zakwasy.. bo po długiej przewie w sumie tak może byc.. tym bardizej , że jeden trening z piłki ręcznej miałam w ogole bez rozgrzewki i tak mysle , czy moze to byc wynikiem naciagnietych miesni w okolicach klatki itp.
Awatar użytkownika
April
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 704
Rejestracja: 11 września 2014, o 18:47

22 listopada 2014, o 19:02

Ola a co Twoim zdaniem to moze byc? Rak klatki piersiowej? :pp
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

22 listopada 2014, o 19:04

No właśnie jak się wraca do treningu po przerwie dłuższej to po pierwszym treningu mogą być zakwasy, ja przynajmniej tak zawsze mam. Zawsze się rozgrzewaj bo można sobie mięśnie ponaciągać...
i'm tired boss
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

22 listopada 2014, o 19:05

Moim zdaniem mięsnie klatki piersiowej najbardziej bolą ze wszystkich, no moze jeszcze uda tez są tak męczące :)
Więc wyluzuj :)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
b00s123
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 362
Rejestracja: 5 października 2014, o 20:45

22 listopada 2014, o 19:10

Aleksandranba23 pisze:myslicie , ze można miec zakwasy na klatce piersiowej? i w mostku??
bo ja cały czas dotykam i mnie napierdziela i panikuje.... tak jak pisałam ogolnie całe ciało mnie mega boli, ale klatka wyjątkowo...
i zastanawiam się czy można mieć zakwasy na klatce.
pewnie że można , jeżeli ćwiczyłaś to normalne że na drugi dzien będziesz miała zakwasy: )
"Wola psychiki daje wyniki"
Aleksandranba23
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 9 października 2014, o 17:34

22 listopada 2014, o 19:22

właśnie tym razem April to nie rak dla mnie, tylko już w ogóle coś gorszego :p albo , że cos od refluksu bo nie biore leków które powinnam ;p
ale zgadzało by się z zakwasami...
Awatar użytkownika
April
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 704
Rejestracja: 11 września 2014, o 18:47

22 listopada 2014, o 21:32

Ola ja myslalam, ze rak gorszy od refluksu ;) Czemu Ty sie tak tego refluksu uczepilas, przeciez to nic takiego znow nadzwyczajnego, wiesz ile ludzi na to cierpi? ;) I chyba jeszcze nikt nie umarl na refluks :DD
Aleksandranba23
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 264
Rejestracja: 9 października 2014, o 17:34

23 listopada 2014, o 13:09

no mnie to mega niepokoi.. i boje się, że przez ten ból w klatce nie będę ćwiczyła, żeby nie mieć takich zakwasów itp..
i cały czas zastanawiam się , co może w tym miejscu boleć i dlaczego tak bardzo boli przy dotykaniu.. i nic nie przychodzi mi do głowy, tylko tyle ze promieniuje na plecy..
więc albo naciągnięty piersiowy wielki, albo nie wiem co .. ale nigdy tak nie mialam,a juz troche się naćwiczyłam ogolnie.
weronia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 16 sierpnia 2013, o 16:45

23 listopada 2014, o 16:42

No i zobacz, wczesniej pisalas, ze wiesz co to za zycie z lekami itd a teraz piszesz, ze nie chcesz cwiczyc bo sie bedziesz bala, ze wystraszysz sie zakwasow....no to tak to nie pomozesz sobie :)
Po co wyprzedzac fakty? idz cwicz a jak przyjda zakwasy to powiesz, nerwico nie wkrecaj mnie, i zajmiesz sie czyms innym niz czytanie czy bol w klatce to rak, zawal czy refluks :)
ODPOWIEDZ