Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Ataki paniki

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
KrisKyle
Nowy Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwietnia 2024, o 20:30

3 kwietnia 2024, o 20:40

Witam.
Chciałbym opisać mój problem, nigdy nie sądziłem że będę szukał pomocy/porady na forum. Otóż od kilku lat mam nerwicę lękowa. Na początku nie była groźna i myślałem że to nic takiego z czasem objawy się zwiększały do takiego stopnia że nie mogę stać spokojnie w sklepie w kolejce. Dostaję dziwnych ataków takich jak: przyspieszona akcja serca, uczucie duszności zaczynam głęboko oddychać, dziwne odruchy takie jak drapanie się po nosie. Boję się mostów, tuneli, autostrad, jeżdżę autem ale tylko po mojej miejscowości jak muszę gdzieś jechać dalej autostradą to zaczyna się Wielki problem i szukam innego rozwiązania np jazda pociągiem. Nawet jak ktoś prowadzi auto to też mam lęki.
Strasznie utrudnia to normalne funkcjonowanie. Co robić... Chcę normalnie żyć....
Znerwicowana_97
Nowy Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 2 kwietnia 2024, o 18:04

3 kwietnia 2024, o 22:46

Jakbym o sobie czytała
KrisKyle
Nowy Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 kwietnia 2024, o 20:30

4 kwietnia 2024, o 19:55

Ok. Byle u lekarza zdrowia psychicznego. Przepisał paxtin zobaczymy co dalej
ODPOWIEDZ