Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Strach o to, ze dzieci rosna

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
lazro
Nowy Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwietnia 2024, o 01:35

6 kwietnia 2024, o 01:49

Czesc. Od kilku dni dopada mnie lek przed tym, ze moje dzieci szybko rosna. Mam 4 i najmlodzsze ma 2 lata a najstarsze 15. W mojej glowie zrodzila sie natretna, dosc depresyjna mysl, ze nic czasu nie zatrzyma i one beda coraz starsze. Nie moge patrzec na zdjecia, bo chce mi sie plakac. Z jednej strony wiem, ze to orzygnebiajaca mysl, bo nerwica (chyba, bo raczej mam chec zycia wiec depresja watpliwa) z drugiej dostaje przerazenia jak patrze na dzieciaki i to, ze nie sa juz tak male, ze juz nie wszystkie moge nosic na rekach. Czy ja wariuje, ze to kolejny wkret nerwicy i natretne mysli? Pomozecie?
ODPOWIEDZ