Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nie poszedłem na próbny dzien

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
Patro1995
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 472
Rejestracja: 19 lipca 2015, o 21:11

15 kwietnia 2024, o 07:44

Pomoże ktoś z trudną sytuacją na głowie?

Miałem mieć dziś dzień próbny w nowej firmie, bo tydzień byłem bezrobotny, dodam że od paru dni jestem chory i się bardzo stresowałem przekręcalem z lewej na prawą, nie spałem całą noc a miałem na 7, więc czuje się jak zombi. Oczywiście nie poszedłem, a teraz czuję lęk i się obwiniam że może zmarnowałem szansę i w ogóle że może powinienem pójść w takim stanie, napisaliśmy meila czy jest szansa na drugie spotkanie bo jestem chory, nie wiem jak sobie poradzę psychicznie, jak się okaże że już nie chcą, ma ktoś jakąś pomocną radę ? Proszę o pomoc dziękuję.
xavi_sof
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 7 października 2015, o 11:49

16 kwietnia 2024, o 01:29

Ja nie pracuje od roku, dwóch. Nie będą chcieli to znajdziesz inna prace. Cóż. Oferowali Ci 10tys miesięcznie ze tak ubolewasz xd?
ODPOWIEDZ