Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Najdziwniejsze badania jakie wykonaliście

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
truskawka_21
Nowy Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 28 listopada 2023, o 09:44

19 kwietnia 2024, o 12:20

Cześć wszystkim!

Wiem, że wiele z nas ma różne objawy przypominające poważne choroby i w związku z tym robi masę badań.
Wpadłam na pomysł aby zrobić markery nowotworowe jeżeli chodzi o trzustkę i żołądek. Myślałam też o rezonansie głowy. Badania z krwi nie są drogie a pewnie by mnie uspokoiły... Miewam bóle żołądka o ile to żołądek bo to w okolicach dołka bardziej ale miałam robione echo serca, holtera, EKG.
Nie wiem dlaczego ale obawiam się po prostu takich poważnych chorób. Tym bardziej że schudłam 3 kg.
Do gastrologa mimo wszystko się wybiorę.

No i teraz mam takie obawy co sobie pomyślą w laboratorium... Wezmą mnie za wariata. Bez skierowania od tak sobie robić badanie markerów. Chociaż kojarzę, że chyba na jednym z nagrań chyba Hevad mówił żeby zrobić dla świętego spokoju USG brzucha, markery itd jeżeli nas to uspokoi.

Jeszcze teraz jestem przeziębiona mam katar. Do tego taki dyskomfort w żołądku, nad pępkiem i zmniejszony apetyt.
Czy Wy też robiliście takie dziwne badania? 😃 Czy Was to uspokoiło?
Tove
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 610
Rejestracja: 30 stycznia 2016, o 14:55

19 kwietnia 2024, o 22:58

Miałam podobne objawy. Jak dosłownie czułam ze mam guza na żołądku. Jak badania to wykluczyły to ból powędrował w inne miejsce, do jelit. Jak przebadalam jelita to przeniósł się w inne miejsce. A zanim miałam raka żołądka miałam tez guza na piersi i guza mózgu
Everything will be ok in the end. If it’s not ok, It’s not the end.
Ed Sheeran
ODPOWIEDZ