Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nerwica i przeziebienie

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
beata24
Nowy Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 14 listopada 2023, o 14:44

14 listopada 2023, o 16:38

Witam w lipcu zdiagnozowano umnie nerwice lekowa.w pazdzierniku stacilam mame syrasznie sobie rsdze z tym.a na dodatek zarazam sie od syna boli mnie od wczoraj gardlo dzisiaj soszed kaszel ,niewiem jak reagowac bo do nietypowych objawuw doszlo duszenie w przelyku i w kladce piersiowej oraz bol chwilami,jest mi slabo i niedobrze czy ktos tak mial boje sie ze cos sie dzieje
KanapkaA26
Nowy Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 21 września 2023, o 11:51

28 listopada 2023, o 10:10

Część nie będę ci pisał o wszystkich bólach jakie miałem i miewam bo to się nie kończy 😁ale nie będąc lekarzem ja wystawiam ci diagnozę 🙂 zburzenia lękowe i żebyś w to uwierzyła dodam że jak się skończy ten twój koszmar z duszeniem w przełyku twój umysł tak będzie ciało skanował że znajdzie inny niepokojący ból 🙂jak chcesz z tego wyjść to musisz skierować się na psychoterapię i odwrócić uwagę bo to jest bardzo ważny aspekt ! Moją uwagę od nad ciśnienia od 6 razy jak mnie zabierało pogotowie i 3 razy umierałem latając po klatce schodowej 🤣odwraca mój królik bez kitu kur...a jak go głaszcze i się skupie na tym żeby było mu przyjemnie tak jestem zdrowy polecam zwierzaki ❤️
ODPOWIEDZ