Zobacz polecanych specjalistów oraz "dział psychologa"   •   Wejdź na Czata dla zalogowanychpolecane linki:    Perfumy   •   Perfumy Alternatywne   •   Praca dodatkowa   •   Dobry psychiatra

Akupunktura


Hipnoza, akupunktura, masaże bioenergoterapeutyczne, akupresura i inne.

Odburzony i pomocny użytkownik

Posty: 1501

Dołączył(a): 10 kwietnia 2010, o 21:49

Post 27 maja 2010, o 17:19

Akupunktura

Czy ktos stosowal z was ta metode?? Czy komus pomoglo to w nerwicy?
Czytalem wiele zachecajacych informacji...ale wiadomo te informacje pochodza od tych ktorzy te uslugi oferuja :)
A jak z chorymi?
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl
Avatar użytkownika

Psycholog

Posty: Nie sposób zliczyć

Dołączył(a): piątek, 26 października 2013, 01:14

zawsze jest czas na dobry wybór

Polecani specjaliści:

Mamy przyjemność przedstawić Naszą ofertę psychologów - psychoterapeutów, którzy świadczą swoje usługi on-line.
Jeżeli czujesz, że jesteś w potrzebie, czujesz się pełen lęku i obaw, masz wiele rozmaitych objawów. Boisz się i nie wiesz co robić dalej, nie wiesz co o tym wszystkim sądzić, masz wiele wątpliwości co do swojego stanu, skontaktuj się z Nami.
Jesteśmy pomocni, służymy radą oraz wskazówką w przypadku wszelkich zaburzeń psychicznych oraz innych problemów osobistych. Bowiem nie ma takiego zaburzenia, objawu, problemu który byłby Nam obcy. Posiadamy duże doświadczenie.
Więcej informacji o Nas oraz o tym czym się zajmujemy, znajdziecie Państwo na Naszej stronie:


PSYCHOLOG ONLINE: INTERWENT.PL

                         
ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Posty: 2

Dołączył(a): 31 sierpnia 2011, o 11:05

Post 31 sierpnia 2011, o 19:26

Odp: Akupunktura

Byłam zaledwie na jednym seansie akupunktury, więc nie mogę powiedzieć, czy to pomaga, czy nie. Wiem jedno, na jakieś 30 minut rozjaśniło mi to głowę i moja DR na tą chwilę odeszła! I było pięknie, szkoda, że tak krótko. Męczę się z DR od 6 lat i jest obecna 24/7 nasilając się z roku na rok coraz bardziej.

Posty: 81

Dołączył(a): 27 maja 2011, o 22:50

Post 18 września 2011, o 18:14

Odp: Akupunktura

Czyli jak podczas zabiegu Ci sie poprawilo czy po zabiegu? Ile w ogole trwa taka jedna sesja?

Posty: 1

Dołączył(a): 10 listopada 2011, o 09:10

Post 10 listopada 2011, o 09:11

Odp: Akupunktura

Szanowni Państwo

W przypadku przewlekłego bólu szukamy różnych sposobów na walkę z nim, korzystając także z tego, co ma do zaoferowania medycyna alternatywna. Jest to między innymi akupunktura, która polega na nakłuwaniu specjalnymi igłami wybranych punktów na ciele człowieka. Akupunktura to jedna z nielicznych metod medycyny naturalnej uznanych przez Światową Organizację Zdrowia i jest bezpiecznym uzupełnieniem tradycyjnych sposobów przeciwbólowych stosowanych przez pacjentów na co dzień. Zabiegu nie należy się obawiać, ponieważ stosowane igły są jałowe, jednorazowe i bardzo cienkie, o grubości porównywalnej z średnicą włosa. Pacjent niemalże nie odczuwa momentu przechodzenia ostrza przez skórę. Akupunktura znalazła zastosowanie przy dolegliwościach towarzyszących zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej i innym bólom korzeniowym, w bólach głowy, zespole bólu mięśniowo-szkieletowego, w nerwobólach nerwów obwodowych, w tym nerwu trójdzielnego i twarzowego oraz neuralgiach po półpaścu.

Poznański szpital i przychodnia Med Polonia
Avatar użytkownika

Odważny i aktywny forumowicz

Posty: 377

Dołączył(a): 4 października 2013, o 13:17

Lokalizacja: Kielce

Post 11 października 2013, o 15:18

Odp: Akupunktura

A próbował ktoś z Was EFT (emotional freedom technic) jest to współczesna wersja akupunktury z tym że bez użycia igieł. Polega to na opukiwaniu punktów meridianowych i jednocześnie wypowiadaniu afirmacji. Można to robić samemu, jednak trzeba mieć w tym pewne doświadczenie, ale nie rzadko zdarza się że poważne problemy da się usunąć w krótkim czasie. Chociaż nie wiem czy usuwanie takich problemów tą techinką to nie za bardzo rozległy problem, chociaż może nam się tylko wydaje bo przecież przyczyna jest zwykły lęk? Jakby kogoś interesowało to można zobaczyć sobie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Zm7_e_7THRI A tutaj sam wynalazca tego pomaga weteranom wojny wyleczyć ich ze stresu pourazowego : http://www.youtube.com/watch?v=yHE684m6nIE
Cier­pienie wy­maga więcej od­wa­gi niż śmierć.
Niektórzy po za­pad­nięciu zmro­ku już nie pot­ra­fią uwie­rzyć w słońce. Bra­kuje im tej od­ro­biny cier­pli­wości, aby docze­kać nad­chodzące­go po­ran­ka. Kiedy prze­bywasz w ciem­nościach, spójrz w górę. Tam cze­ka na ciebie słońce.

Posty: 15

Dołączył(a): 6 stycznia 2014, o 08:52

Lokalizacja: Częstochowa

Post 6 stycznia 2014, o 14:22

Re: Akupunktura

Ja mam akupunkturę przećwiczoną od A do Z. Korzystam z niej, z przerwami, od 2 lat. Mnie na początku pomogła. Ale obecnie, podczas serii, nie widzę efektów na dłużej, jedynie podczas i krótko po.
Avatar użytkownika

Posty: 83

Dołączył(a): 13 listopada 2013, o 14:09

Post 15 stycznia 2014, o 11:02

Re: Akupunktura

to prawda po zabiegu aku jakby ci ktoś zdjął kurtynę z przed oczu, wraca normalność - sama aku napewno nie pomorze, ale jest dobrym uzupełnieniem do terapii i daje odpocząć od nerwicy,
http://vitaminac.flog.pl/ moja odskocznia :)

http://znerwica.blogspot.com/

Czego Jaś się nauczył, tego Jan się może oduczyć.
Avatar użytkownika

Posty: 12

Dołączył(a): 14 października 2014, o 12:57

Post 18 października 2014, o 05:34

Akupunktura

Stosowałem cały rok, raz w tygodniu bez żadnych efektów, a może ich nie dostrzegałem?

  • Reklama

Powrót do Medycyna niekonwencjonalnaPowered by phpBB® Forum Software © phpBB Group | Wsparcie techniczne naszego forum phpBB3 | Designed by ST Software |
Copyright © 2010 Forum zaburzeni.pl All rights reserved.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie treści pisanych na forum bez zgody autora zabronione.
Wszystkie informacje znajdujące się na forum dotyczące zaburzeń i ich leczenia są tylko OPINIĄ użytkowników. Leczenie należy konsultować z lekarzem.