Zobacz polecanych specjalistów oraz "dział psychologa"   •   Wejdź na Czata dla zalogowanychpolecane linki:    Perfumy Cafe   •   Perfumy Alternatywne   •   Psycholog Bydgoszcz   •   Dobry psychiatra

Akupunktura

Hipnoza, akupunktura, masaże bioenergoterapeutyczne, akupresura i inne.

Odburzony i pomocny użytkownik

Post 27 maja 2010, o 18:19

Akupunktura

Czy ktos stosowal z was ta metode?? Czy komus pomoglo to w nerwicy?
Czytalem wiele zachecajacych informacji...ale wiadomo te informacje pochodza od tych ktorzy te uslugi oferuja :)
A jak z chorymi?
Nerwicowiec - Ten typ tak ma.
http://www.imtech.com.pl

Psycholog

zawsze jest czas na dobry wybór

Polecani specjaliści:

Mamy przyjemność przedstawić Naszą ofertę psychologów - psychoterapeutów, którzy świadczą swoje usługi on-line.
Jeżeli czujesz, że jesteś w potrzebie, czujesz się pełen lęku i obaw, masz wiele rozmaitych objawów. Boisz się i nie wiesz co robić dalej, nie wiesz co o tym wszystkim sądzić, masz wiele wątpliwości co do swojego stanu, skontaktuj się z Nami.
Jesteśmy pomocni, służymy radą oraz wskazówką w przypadku wszelkich zaburzeń psychicznych oraz innych problemów osobistych. Bowiem nie ma takiego zaburzenia, objawu, problemu który byłby Nam obcy. Posiadamy duże doświadczenie.
Więcej informacji o Nas oraz o tym czym się zajmujemy, znajdziecie Państwo na Naszej stronie:

PSYCHOLOG ONLINE: INTERWENT.PL

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Post 31 sierpnia 2011, o 20:26

Odp: Akupunktura

Byłam zaledwie na jednym seansie akupunktury, więc nie mogę powiedzieć, czy to pomaga, czy nie. Wiem jedno, na jakieś 30 minut rozjaśniło mi to głowę i moja DR na tą chwilę odeszła! I było pięknie, szkoda, że tak krótko. Męczę się z DR od 6 lat i jest obecna 24/7 nasilając się z roku na rok coraz bardziej.

Post 18 września 2011, o 19:14

Czyli jak podczas zabiegu Ci sie poprawilo czy po zabiegu? Ile w ogole trwa taka jedna sesja?

Post 10 listopada 2011, o 10:11

Szanowni Państwo

W przypadku przewlekłego bólu szukamy różnych sposobów na walkę z nim, korzystając także z tego, co ma do zaoferowania medycyna alternatywna. Jest to między innymi akupunktura, która polega na nakłuwaniu specjalnymi igłami wybranych punktów na ciele człowieka. Akupunktura to jedna z nielicznych metod medycyny naturalnej uznanych przez Światową Organizację Zdrowia i jest bezpiecznym uzupełnieniem tradycyjnych sposobów przeciwbólowych stosowanych przez pacjentów na co dzień. Zabiegu nie należy się obawiać, ponieważ stosowane igły są jałowe, jednorazowe i bardzo cienkie, o grubości porównywalnej z średnicą włosa. Pacjent niemalże nie odczuwa momentu przechodzenia ostrza przez skórę. Akupunktura znalazła zastosowanie przy dolegliwościach towarzyszących zesztywniającym zapaleniu stawów kręgosłupa, dyskopatii, rwie kulszowej i innym bólom korzeniowym, w bólach głowy, zespole bólu mięśniowo-szkieletowego, w nerwobólach nerwów obwodowych, w tym nerwu trójdzielnego i twarzowego oraz neuralgiach po półpaścu.

Poznański szpital i przychodnia Med Polonia

Dyżurny na forum Odważny VIP

Post 11 października 2013, o 16:18

A próbował ktoś z Was EFT (emotional freedom technic) jest to współczesna wersja akupunktury z tym że bez użycia igieł. Polega to na opukiwaniu punktów meridianowych i jednocześnie wypowiadaniu afirmacji. Można to robić samemu, jednak trzeba mieć w tym pewne doświadczenie, ale nie rzadko zdarza się że poważne problemy da się usunąć w krótkim czasie. Chociaż nie wiem czy usuwanie takich problemów tą techinką to nie za bardzo rozległy problem, chociaż może nam się tylko wydaje bo przecież przyczyna jest zwykły lęk? Jakby kogoś interesowało to można zobaczyć sobie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=Zm7_e_7THRI A tutaj sam wynalazca tego pomaga weteranom wojny wyleczyć ich ze stresu pourazowego : http://www.youtube.com/watch?v=yHE684m6nIE
Cier­pienie wy­maga więcej od­wa­gi niż śmierć.
Niektórzy po za­pad­nięciu zmro­ku już nie pot­ra­fią uwie­rzyć w słońce. Bra­kuje im tej od­ro­biny cier­pli­wości, aby docze­kać nad­chodzące­go po­ran­ka. Kiedy prze­bywasz w ciem­nościach, spójrz w górę. Tam cze­ka na ciebie słońce.

Post 6 stycznia 2014, o 15:22

Re: Akupunktura

Ja mam akupunkturę przećwiczoną od A do Z. Korzystam z niej, z przerwami, od 2 lat. Mnie na początku pomogła. Ale obecnie, podczas serii, nie widzę efektów na dłużej, jedynie podczas i krótko po.

Post 15 stycznia 2014, o 12:02

Re: Akupunktura

to prawda po zabiegu aku jakby ci ktoś zdjął kurtynę z przed oczu, wraca normalność - sama aku napewno nie pomorze, ale jest dobrym uzupełnieniem do terapii i daje odpocząć od nerwicy,
http://vitaminac.flog.pl/ moja odskocznia :)

http://znerwica.blogspot.com/

Czego Jaś się nauczył, tego Jan się może oduczyć.

• Reklama

Powrót do Medycyna niekonwencjonalna