Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Dekapine + Sertagen

Tutaj wpisujemy nasze wrażenia i odczucia odnośnie leków jakie zostały nam przepisane przez lekarza.
Leki antydepresyjne, benzodiazepiny, neuroleptyki, (SSRI, SNRI) itp.
Opisujemy efekty działania danego leku oraz ewentualne objawy uboczne.
Możesz dopisać się do istniejącego tematu lub stworzyć swój własny.
ODPOWIEDZ
michalo30
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 lipca 2011, o 13:00

6 sierpnia 2011, o 16:48

Biorę Dekapine i Sertagen od 2 tygodni. Na razie nie czuję , żeby coś działało , tylko skutki uboczne odczuwam , jestem rozdrażniony i pobudzony do tego doszły jakieś nowe lęki . Macie jakieś doświadczenie z tymi lekami ? Po jakim czasie wam "zaskoczyły"
Załamany
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, o 14:12

6 sierpnia 2011, o 20:49

Badz cierpliwy, bralem lek ten co ty pod inna nazwa ale to ten sam lek, bralem zoloft ty bierzesz sertagen ale to ta sama substancja to jest. Lek pomogl mi wysmienicie po prostu depersonalizacja mi minela a widze ze tez z nia sie bujasz. Nie martw sie ten stan mija i mnie minal dosyc szybko. Poczytaj sobie moje posty mialem okropna dd a potem bardzo szybko sie poprawilo. tak naoprawde nic nie musialem robic, juz leku nie lykam i nadal jest bez problemow
pozdrawiam!
michalo30
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 28 lipca 2011, o 13:00

20 sierpnia 2011, o 10:48

Minął miesiąc i jakiejś dużej poprawy po sertagenie i dekapinie nie widzę. Jeśli jestem cały czas zajęty , to jest w miarę ok , ale gdy tylko nie mam nic do roboty to od razu zaczynam się skupiać na tym. W ogóle to mam takie uczucie jakbym nie mógł sobie znaleźć miejsca , pobudzenie . Dostałem od lekarza kefrenex na noc . Co o tym sądzicie , brać go czy nie?Jak sądzicie czy sertagen zacznie działać lepiej?
ODPOWIEDZ