Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Preganalin, Setaloft

Tutaj wpisujemy nasze wrażenia i odczucia odnośnie leków jakie zostały nam przepisane przez lekarza.
Leki antydepresyjne, benzodiazepiny, neuroleptyki, (SSRI, SNRI) itp.
Opisujemy efekty działania danego leku oraz ewentualne objawy uboczne.
Możesz dopisać się do istniejącego tematu lub stworzyć swój własny.
ODPOWIEDZ
Julietta83
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2023, o 14:37

10 lutego 2023, o 20:05

Hej,
Psychiatra przepisał mi Setaloft i preganalin. Czy ktoś z was bierze? Jak się czujecie po tych lekach ? Pomagają wam? Nie ukrywam że trochę strach mnie paraliżuje przed braniem antydepresantów. Ale w moim przypadku jest to konieczne ze względu na lęki i ataki paniki i depresję.

Dziękuję za odpowiedzi .
Pozdrawiam
Julietta
Awatar użytkownika
Hightower
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 385
Rejestracja: 26 września 2022, o 20:22

11 lutego 2023, o 00:45

Julietta83 pisze:
10 lutego 2023, o 20:05
Psychiatra przepisał mi Setaloft i preganalin. Czy ktoś z was bierze? Jak się czujecie po tych lekach ? Pomagają wam? Nie ukrywam że trochę strach mnie paraliżuje przed braniem antydepresantów.
To po prostu sertralina i pregabalina. Dwa popularne leki o których często tutaj dyskutowaliśmy. Sięgnij po wyszukiwarkę forumową i znajdź odpowiednie wątki. Miej jednak świadomość, że tego rodzaju wątki traktowane są na ogół jako księgi skarg i zażaleń, a ludzie dzielą się najczęściej negatywnymi spostrzeżeniami, więc postaraj się zachować do tego pewien dystans.

Czy brać? Brać. Czy pojawią się skutki uboczne? Pojawią. Czy Cię zamuli w pierwszych 2-3 tygodniach? Zdziwiłbym się, gdyby było inaczej, zwłaszcza pregabalina działa na początku jak niesławny aviomarin. A czy pomogą? Pomogą, ale pod warunkiem, że zaczniesz je stosować i nie przerwiesz terapii po pierwszych dniach. Efekty przyjdą na początku marca.
Julietta83
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19 stycznia 2023, o 14:37

11 lutego 2023, o 07:14

Dziękuję

Tak poczytałam trochę o tym co tu się pisze. Same negatywy 🙄ale nie poddam się,zaczynam, jestem zmobilizowana żeby lepiej się czuć dla siebie i mojej rodziny.

Dziękuję za odpowiedź
Nette45
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 21 lutego 2023, o 18:29

21 lutego 2023, o 18:33

Też od jutra zaczynam setaloft. Też z obawami...
Okularnik
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 marca 2023, o 01:49

19 marca 2023, o 02:30

Ja biorę pregabalinę i pomaga mi ten lek w zasypianiu. Nie boję się też śmierci.
ODPOWIEDZ