Polecane linki: PerfumyPerfumy AlternatywnePraca dodatkowaCentrum Pomocy PsychologicznejPsychologDobry psychiatra

W tym dziale rozmawiamy o tym jak nam idzie terapia u naszych psychologów, terapeutów.
A także osoby, które nie chodzą na terapię ale mają związane z nią jakieś pytania, mogą tutaj się rozpisać.
Dział ten służy również wyjaśnianiu wspólnie różnych pojęć i zagadnień terapeutycznych.

Psychoterapia Gestalt

Post przez Miesinia » 29 grudnia 2013, o 16:53

Hej

Jak w temacie, co sadzicie o tym nurcie psychoterapii? Czy ktoś z was z takiej korzystał? Czy jest skuteczna?
Nigdy nie umniejszaj sobie swoich dokonań, przezywaj je dla samego siebie na maxa,a jeśli chodzi o porazki- wprost proporcjonalnie odwrotnie- nigdy ich nie przezywaj, a traktuj jako naukę i niezbędne doświadczenie.

Polecani specjaliści:

Witam serdecznie.
Nazywam się Iga Borkowska. Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą.
Moja strona internetowa - www.maturitas.pl ||||| Mój wpis na forum - zobacz czym się zajmuję

Zapraszam wszystkich, którzy czują potrzebę wyjaśnienia i zrozumienia zaburzeń, z którymi się zmagają.
Kliknij w baner poniżej i zapoznaj się z moją działalnością oraz ofertą.

Re: Psychoterapia Gestalt

Post przez rbeti » 19 stycznia 2014, o 00:18

hej, rozpoczęłam w czswartek psychoterpie Gestalt właśnie :) na razie byłam raz było spoko, zobaczymy jak dalej mi pójdzie. :)

Re: Psychoterapia Gestalt

Post przez Miesinia » 19 stycznia 2014, o 17:00

Ooo,fajnie że ktoś sie odezwał, w moim mieście jest ośrodek który prowadzi psychoterapie w ten sposób, ciekawa jestem jakie jest ich podejscie,czy ma to coś wspólnego z poznawczo-behawioralna?
Nigdy nie umniejszaj sobie swoich dokonań, przezywaj je dla samego siebie na maxa,a jeśli chodzi o porazki- wprost proporcjonalnie odwrotnie- nigdy ich nie przezywaj, a traktuj jako naukę i niezbędne doświadczenie.

Powrót do Terapie psychologiczne, pojęcia terapeutyczne