Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Victorek. Historia, przemyślenia, odburzenie.

Tu dzielimy się naszymi sukcesami w walce z nerwicą, fobiami. Opisujemy duże i małe kroki do wolności od lęku w każdej postaci.
Umieszczamy historię dojścia do zdrowia i świadectwo, że można!
Dział jest wspólny dla każdego rodzaju zaburzenia lękowego czyli nerwicy/fobii.
helpmi
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 535
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 20:43

20 listopada 2014, o 23:07

Również czekam na druga czesc, cos czuje ze moze mnie odburzyc w koncu :)
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

20 listopada 2014, o 23:18

A ja chciałbym abyś wszedł w post ciasteczka i przeczytał go ;) postanowienia-dla-osob-ktore-chca-pozeg ... t5095.html i wszystkich też o to proszę, ktorzy czekają na mój wpis i myślą, że to ich odburzy samo w sobie :)
Ja tego nie pisze po to aby to kogoś z was odburzyło poprzez samo czytanie. Jeżeli ktoś czeka na cud związany z moim wpisem to będzie grubo zawiedziony :)
Nie mam mocy aby kogokolwiek z was wyciągnąc z zaburzenia lekowego, nikt nie ma takiej mocy, bo tego dokonujecie sami.
Mój post może zmotywować, może pomóc zrozumiec, może służyc jako przykład, wskazówka ale nie będzie on jakimś przecudem, który sam w sobie odburza :) Aby wyjśc z nerwicy trzeba zdac sobie sprawe, ze tu tylko my i nasza praca nas odburza.
TYLKO TO!
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
AnetkaM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2014, o 13:12

22 listopada 2014, o 00:45

Ja jednak z jednym się Victor nie zgadzam :) A mianowicie mówisz, że szkoda zachodu aby Twoje posty poskładać i zrobić książkę (mówię o papierowej wersji). Jednak ja przyznam, choć nie chce Ci słodzić za bardzo, co byś nie obrósł w piórka w końcu za mocno :D
to czytałam od jakiegoś czasu 3 książki Claire Weekes, Grzegorza Szaffera oraz Rogera Bakera, wszystkie o nerwicy. A i tak najbardziej lubię Twoje wpisy o nerwicy, jeden z wpisów (chyba 3 część) wydrukowałam nawet i dałam rodzinie do przeczytania aby pokazać im jak wygląda nerwica.
I właśnie ja bym bardzo chciała móc to mieć w wersji książkowej i sądzę, że wiele osób także. Książka sama w sobie lepiej trafia. Blog Szaffera jest fajny ale książka to książka, chociaż jest w niej to samo to lepiej ją trzymać w rękach i czytać, wracać do niej i tym podobne.
Wyjaśniasz nerwicę bardzo po ludzku i dosadnie i ja bym chciała to mieć w formie książkowej ;)
Montuj to do kupy i dawaj do druku :D Daj sobie spokój z konkretami bo kto chce to konkrety już tu znajdzie.

Pozdrawiam
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

22 listopada 2014, o 17:04

Dziekuję ci oczywiście Aneta za miłe słowa :) No cóz, kwestia do przemyślenia, jak będe miał "wolniejszą" głowę to może pomyślę ;)

Ewentualnie w takim razie wydrukujemy wszystkie wpisy/arty wszystkich z forum, wstawimy w skoroszyt i wystawimy na allegro :DD
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
AnetkaM
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2014, o 13:12

23 listopada 2014, o 02:23

:D
Wiesz Victorze wybacz, że tak naciskam ale zajmuję się doradztwem zawodowym i ogólnie widzę tu niewykorzystane możliwości :D
Ogólnie to ja pamiętam Ciebie z naprawdę dawnych lat z innego forum. Wówczas też miałam słabszy i krótszy epizod, z którego otrząsnęłam się na lekach. Pamiętam, że wtedy byłeś ostro zaburzony :D I naprawdę dlatego bardzo mnie poruszyło jak zorientowałam się po czytaniu Waszych pomocnych wpisów, skąd Cię pamiętam.
Według mnie wtedy miałeś bardzo mocny ten stan i aż odpisałam Ci wtedy na posta:D Pewnie nie pamiętasz :D

Teraz ja jednak dostałam stanów nerwicowych i depersonalizacji. Histotria jest prosta, stres, antybiotyk osłabienie i przyszło. Psychiatra -leki, psycholog - omówienie planu terapii i pierwsze wizyty. Blog Szaffera, książka, zresztą bardzo fajna.
I potem to forum - genialne. Wpisy Waszej trójki Divina, Ciasteczka i Twoje ale Ty podjąłeś dużo tematów o depersonalizacji i nerwicy, wyjaśnienia mechanizmów. I są najlepsze jakie czytałam.
Potem czytałam Bakera ksiązke, oraz psychiatry Claire Weekes ale w sumie to już nic nowego się nie dowiedziałam.
Zmierzam tym przydługim postem do tego, że Ty chyba Victorze z uwagi na to, że długo o tych tematach piszesz, nie doceniasz wartości swoich własnych wpisów ;)
Nie zapominaj, że nowi, którzy to czytają nic o tym wcześniej nie wiedzą.
Ja wyszłam stąd z potrzebnymi informacjami. I wiesz w czym mi pomogły? PRZESTAŁAM SIĘ DZIWIĆ OBJAWOM, więcej się uśmiecham, po prostu uwierzyłam w to co mówisz o nerwicy.
A to spowodowało, że na wizycie u psycholog ostatnio powiedziała mi, że nie muszę brać leków bo się wyciszyłam ;)

Więc doceniaj swoją pracę i w ogóle wszyscy co tutaj tak się udzielają doceniajcie! Bo zmieniacie nerwicowcom tym życie, oczywiście tym, którzy chcą z tego skorzystać.

A ja z uwagi na zawód nie lubię jak ktoś nie zarabia z tego co robi, a mógłby :D Dlatego Victorze przemyśl to dokładnie i pamiętaj, że ty to wiesz, inni nie ;)
Przegrywasz jedynie z tą psychiatrą Claire Weekes bo ludzie lubią jak psychiatra coś mówi, bo mają większe uznanie dla tytułów ;) Więc u siebie na początku skonsultuj z psychiatrą i potem podaj, że wszystko omówione i potwierdzone przez doktora takiego i takiego ;)

:D No dobra, więcej nic nie mówię.

Pozdrawiam!
weronia
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 385
Rejestracja: 16 sierpnia 2013, o 16:45

23 listopada 2014, o 19:45

AnetkaM chce chyba prowizje od sprzedazy uzyskiwac :D
Ale powaznie to zgadzam sie z nia ;)

Jednak ja przychodze z takim pytaniem, bo victorku drogi twoje wpisy i tak ciezko sie czyta na jeden raz :D z uwagi na duza ilosc tresci :) To sobie pomyslalam, ze ta druga czesc moglbys wstawiac po kawalku bez pospiechu ze trzeba skonczyc calosc :)
Wtedy bym sobie np ja mogla powoli zaczytywac po jakims skonczonym etapie :) A na koniec czytnela bym calosc :D
hmmm?
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 listopada 2014, o 11:19

Dziekuje ci Aneto za ciepłe słowa i za poradę ;) Na pewno jak bede sie za cos bral to bede o tym pamiętał :)

Weronia w sumie to nie taka zla mysl, moze faktycznie bede wstawial to co napisze po kawalku.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
kosek
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 października 2014, o 21:39

24 listopada 2014, o 17:04

Victor pisze:Dziekuje ci Aneto za ciepłe słowa i za poradę ;) Na pewno jak bede sie za cos bral to bede o tym pamiętał :)

Weronia w sumie to nie taka zla mysl, moze faktycznie bede wstawial to co napisze po kawalku.
a jak. Niby jesteś zdrowy a perfekcjonizm widać :P wrzucaj w częściach 44 strony na jeden raz to masakra, podświadomość tego nie zmieli ;)
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 listopada 2014, o 17:31

Tylko nie niby przyjacielu, tylko nie niby ;D

Jaki perfekcjonizm?
Ja sobie spokojnie opisuję swoje odburzenie, to wy tu ciągle tą kwestię odnawiacie bo cierpliwości brak :D
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
Miesinia
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 649
Rejestracja: 1 października 2013, o 13:57

24 listopada 2014, o 17:34

Znajdź mi tu chociaż jednego cierpliwego nerwicowca :D
To jest wszystko bujda!
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 listopada 2014, o 17:41

No to nie wiem, jakiś xanaxik łyknąć :DD
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Awatar użytkownika
Miesinia
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 649
Rejestracja: 1 października 2013, o 13:57

24 listopada 2014, o 17:48

Mamy lykac xanaxy przez miesiąc dzień w dzień :D?
To jest wszystko bujda!
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

24 listopada 2014, o 17:50

Jest też Xanax SR o przedluzonym uwalnianiu, spokojnie na 4 tygodnie uzywania moze byc :D

Nie dziwię się już teraz czemu psychiatrzy mają odruch od razu dawać te leki :DD
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
kosek
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 18 października 2014, o 21:39

24 listopada 2014, o 17:56

Spoko :D :) ;)
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

24 listopada 2014, o 21:44

Pisz bracie a nie pier....dziel :DD
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
ODPOWIEDZ