Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Leki thx Viktor i innym

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
mateo384
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 10 czerwca 2016, o 13:55

24 sierpnia 2016, o 20:54

witam zaczełem brac leki lekarz mi powiedział żebym wzioł troche sie uspokoje i bede miał wiecej siły to też przetestuje jakmi pomogą to będe miał taki uspokojnik;) jak by co jest juz ze mna lepiej nastroje w kratke ale jak na bierząco sie wyrzuca to sie poprawia;) nie przestane też pracowac ale potrzebuje troche odskoczni;) sport zgłębianie wiedzy;) dziekuje viktorowi i davinowi że robią taką dobrą robote nagrania studiuje musze ogarnąć troche technik jeszcze.Teraz mam wyjazd za granice i zaczynała sie jazda a musze byc na chodzie;) przestaje sobie wkręcać pierwszy dzien przyjełem pół tabletki mam nadzieje że to mnie troszke upokoił;)psychoterapeta ktory mnie prowadził to jest przeciwny rozumiem go aleteż rozumiem siebie potrzebuje troszke ulgi to co sie nauczyłem to moje i bede to rozwijał;)troche dziwnie sie czuje ale mysle że wszystko sie wynormuje praca to podstawa różnie jest ale sie trzymam;) Viktor moja historia podobna do twojej ;)mam nadzieje że tak samo sie skonczy
ODPOWIEDZ