Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Spotkanie w Holandii

W tym miejscu możemy poszukać innych zaburzonych w swoim mieście, umówić się na spotkanie czy też zorganizować - grupę wsparcia.
Można także poszukać kogoś do bliższego poznania się.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

17 lipca 2015, o 12:49

Witam wszystkich bardzo serdecznie mieszkam w Holandii kolo rotterdamu i może jest z was kto mieszka również w nl moglibyśmy się spotkać zaprzyjaźnić wymienić się nr tel skeypem i porozmawiać wspólnie bo może byłaby to dla nas jakąś forma wyzdrowienia pozdrawiam i proszę o odp
COCO JUMBO I DO PRZODU
usunietenaprosbe
Gość

17 lipca 2015, o 20:59

Nie jestem z Holandii ale przez nawiązanie samego kontaktu nie wyzdrowiejesz ale wsparcie bardzo dużo daje .
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

25 lipca 2015, o 23:31

Wiem ze nie wyzdrowieje przez nawiązanie kontaktu nie to miałam na myśli poprostu dobrze by było znać kogoś kto również zmaga się z tą chorobą sama rozmowa również dużo daje i może to być w pewnym sensie chociaż nie do końca forma terapi i wsparcie oczywiście bo tak naprawdę to jestem z tym problemem tutaj sama nie trzeba rozmawiać o nerwicy choćby po to żeby nie wracać do tego ale jeśli ktoś by czuł taką potrzebę to czemu nie, ja jestem osobą otwartą i mogę porozmawiać na każdy temat pozdrawiam.

-- 17 lipca 2015, o 22:35 --
Napisałam ze mogłoby to być jakaś formą wyzdrowienia bo rozmowa z osobą która również na to cierpi jest inna niż rozmowa z kimś kto tego nie ma bo tego nie zrozumie wiec rozmowa dużo daje a przynajmniej dla mnie.

-- 25 lipca 2015, o 23:31 --
Oj chyba nie ma nikogo z nl szkoda
COCO JUMBO I DO PRZODU
dragoninfire80
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 22 lipca 2015, o 17:16

25 lipca 2015, o 23:33

czesc
moze w czyms pomogę
skype strono2
Michal
Awatar użytkownika
Joannaw27
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 926
Rejestracja: 20 czerwca 2015, o 00:12

2 sierpnia 2015, o 15:19

Cześć Michał w holandii jesteś? A ten adresik to strono2 i to wszystko czy jeszcze Michał dopisać?
COCO JUMBO I DO PRZODU
ODPOWIEDZ