Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Spotkanie on - line! Strach przed schizofrenią, zwariowaniem

Spotkania, które już się odbyły.
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

15 stycznia 2016, o 12:26

Pisz co sie dzieje jest tubwiele ludzi ktorzy maja problemy ale tez potrafia pomoc z racji doswuqdczenia . Numeru raczej nie dostaniesz do Vica :DD
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
Divin
Administrator
Posty: 1889
Rejestracja: 11 maja 2013, o 02:54

15 stycznia 2016, o 12:35

Nadnie,

Odpisałem Ci, a co do numeru do Vica to wybacz, ale nie zrobię mu tego :DD
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony
Konsultacja Skype
sloneczko92
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 540
Rejestracja: 6 maja 2015, o 12:16

15 stycznia 2016, o 14:35

Hej :) ja nie bylam na tym spotkaniu bo poprostu nigdy nie mialam z tym problemu... ale mam teraz pytanie jezeli moglby mi ktos powiedziec...
Kiedys tam mialam strach przed zwariowaniem ale przeszlo jakos olalam to i wgl... ostatnio mialam strach przed zawalem i wgl chorobami... mam lek wolnoplynacy...
A wczoraj sobie tak siedze i nagle mi przyszla mysl ze sje boje ze zeswiruje... i ciagla kontrola mysli, zachowania... i strasznie sie tego boje ze mi sie cos stalo...
Awatar użytkownika
ddd
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 2034
Rejestracja: 9 lutego 2012, o 20:54

15 stycznia 2016, o 20:33

Sloneczko strach jak strach, strach przed umieraniem, chorobami, omdlewaniem, robieniem w gacie (gdzies), zwariowaniem, depresja, tym ze nigdy to ni eminie to najczestsze obawy.
Co z tego ze tego nie mialas? Na wszystko stosuje sie to samo wbijanie klina w schematy i praca nad soba ogolnie i bedzie sukces :)
(muzyka - my słowianie)

Zaburzeni wiemy jak nerwica na nas działa, wiemy jak DD nam w bani rozpi***ala. To jest taa nerwica i lęk, to jest teen depersony wkręt!

Autor Zordon ;p
sloneczko92
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 540
Rejestracja: 6 maja 2015, o 12:16

15 stycznia 2016, o 20:37

No masz racje :)
Ale wlasnie chce z tego gowna wyjsc i tyle...
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

18 stycznia 2016, o 20:38

Hej wam, co do powyższych pytań to - jak tak do połowy lutego niestety jestem bardzo zajęty ważnymi dla mnie sprawami i na razie forumowe kwestie odsunąłem na dalszy plan. W tym skype z Wami, pw itp.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
Krzychu
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 72
Rejestracja: 11 lutego 2016, o 11:38

11 lutego 2016, o 17:42

Czesc wszystkim czy spotkanie dotyczace strachu fobi przed schizofrenia jeszcze sie kiedys odbedzie?
ODPOWIEDZ