Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Seronil...

Tutaj wpisujemy nasze wrażenia i odczucia odnośnie leków jakie zostały nam przepisane przez lekarza.
Leki antydepresyjne, benzodiazepiny, neuroleptyki, (SSRI, SNRI) itp.
Opisujemy efekty działania danego leku oraz ewentualne objawy uboczne.
Możesz dopisać się do istniejącego tematu lub stworzyć swój własny.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smutna123
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 185
Rejestracja: 29 maja 2015, o 11:28

25 czerwca 2015, o 07:00

Wcześniej pisałam o seronilu na początku brania tego leku. Otóż obecnie biorę go ponad 4tygodnie w międzyczasie brałam antybiotyk przez 7dni i może to głupie, ale podczas brania antybiotyku było lepiej tzn.z moim samopoczuciem z DD i DP. Skończyłam brać antybiotyk, a objawy się nasilily i teraz jest ciężko jak na początku brania. Lęki się nasilily, dół straszny, strach. Teraz już sama nie wiem czy iść do lekarza po zmianę leku czy odstawić a może podaniesc dawkę. Jest ciężko i nie radzę sobie.... :buu:
Be strong. For IT may be stormy now
But IT Cant Rain forever!!!
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

25 czerwca 2015, o 07:37

Sluchaj z tego co ludzie tu pisza to lek potrEnuje czasu ale u ciebie 4 tygodnie to juz raczej powinien dzialac . Chyba lepiej pojs do lekarza i prosic o zmiane . Co do samej ciebie
Nie doluj sie po co . Dolowanie to najgorsza rzecz jaka mozna robic w zyciu . Czasem trzeba wiadomo . Ale po tem pamietaj ze po burzy wychodzi slonce .
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
ODPOWIEDZ