Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Przebłyski ;)

Forum dotyczące derealizacji i depersonalizacji.
Dzielimy się tutaj naszymi historiami, objawami, wątpliwościami oraz wszystkim co nas dręczy mając derealizację.
Dopisz się do istniejącego tematu lub po prostu jeśli chcesz stwórz nowy własny wątek.
ODPOWIEDZ
Astronom
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 16 maja 2016, o 06:58

23 sierpnia 2016, o 19:18

Cześć Wszystkim :D

Też macie w dd takie krótkie przebłyski? U mnie zazwyczaj trwają one pare minut. Na przykład ostatnio obudziłem sie i wydawało mi sie że kolory mają głębie, że dźwięki jakoś lepiej do mnie docierają. Nie miałem takiego 2-wymiarowego widzenia, wszystko wyglądało normalnie. Ale to było dosyć wcześnie, pocieszyłem sie efektami, poszedłem w kime i jak sie obudziłem to znowu w dd :roll: Jeszcze później raz tak miałem tylko następny trwał troche dłużej.
a jak u was wyglądają prześwity?
Trzymajcie sie :papa
era49
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 379
Rejestracja: 23 maja 2015, o 20:05

23 sierpnia 2016, o 19:38

Tak przebłyski to zwiastun tego że nerwica odpuszcza.Mnie przebłyski utrzymywały w przeświadczeniu że idę dobrą drogą :D
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

23 sierpnia 2016, o 19:51

Astronom pisze:Cześć Wszystkim :D

Też macie w dd takie krótkie przebłyski?...
Nie, odkąd mam dd nie miałem żadnego przebłysku, czy poczucia, że ten stan mija.
i'm tired boss
Awatar użytkownika
schanis22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 2199
Rejestracja: 17 września 2015, o 00:28

23 sierpnia 2016, o 20:27

Astronomo ja kiedyś opisałam prześwit wyglądało to jak bym miała na głowie założony klosz, i ktoś by go ściągną albo taką firankę , ale czułam że tak twardo stoję na ziemi miłe to było uczucie .
Było to z pół roku temu pózniej długo żadnego prześwitu nie było, a teraz dd schodzi takim falami raz jest a raz nie ma go w ogóle .
Ciesz się z tego prześwitu Twoje odburzanie idzie w dobrym kierunku .
W zdrowym ciele zdrowy duch , zdrowa głowa zdrowy brzuch.
Nerwica jest małą ściemniarą francą , wróblicą cwaniarą . Plącze nam nogi i mówi idż ! Wkręceni w zgubną nić .
Świata nie naprawisz - napraw siebie .
Euzebiusz
Zbanowany
Posty: 151
Rejestracja: 10 lipca 2016, o 15:50

25 sierpnia 2016, o 22:24

Nie chciałem zapeszać więc nie pisałem wcześniej. Od jakichś 4 dni czuję się prawie normalnie. Nawet zaburzenia widzenia są mniej intensywne- wzrok jest bardziej stabilny i widzę mniej śmigających leukocytów. Zobaczymy ile to potrwa. Mam nadzieję, że jak najdłużej.
"These bones may be broken, but the spirit can't die"
ODPOWIEDZ