Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Problem z lekiem

Tutaj natomiast zadać możemy ogólne pytanie związane z lekami.
Być może martwisz się uzależnieniem, zastanawiasz się czy warto je brać itp.
To właśnie możesz wyrazić tutaj.
ODPOWIEDZ
robetr
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2015, o 16:18

3 grudnia 2015, o 16:55

Witam mam na imie robert, nerwice i depresje mam od roku czasu, ostatnio bylem u psychiatry i dostalem parogen i po 10 dniach poczulem niesamowity przyplyw energi, nie czuje zmeczenia, smutku, czuje sie wspanialy i radosny, nic mnie nie martwi. Ale nie wiem czy to nie jest przesadne dobre samopoczucie, jak myslicie tak moze byc?
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

3 grudnia 2015, o 16:56

Hm tu dośc istotne jest zapytac ciebie jak wyglada u ciebie sen? Sypiasz w ogóle teraz i czy masz problem z nadmiernym "gadaniem", ktorego wczesniej nie miales? :)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
robetr
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2015, o 16:18

3 grudnia 2015, o 16:58

W ogole nie sypiam od paru dni, nie czuje totalnie zmeczenia a co do gadania to owszem! mam jakies slowotoki az mi sie rodzina dziwi czy ze mna jest w porzadku. ciagle chce mi sie gadac, nienaturalnie jakos. w ogole nie sypiam i nie moge skupic mysli na czyms konkretnym
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

3 grudnia 2015, o 17:00

Wiec istnieje prawdopodobienstwo ze troche za bardzo lek działa :) Powinienes skonsultowac to bezwlocznie z psychiatra.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
robetr
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2015, o 16:18

3 grudnia 2015, o 17:02

bylem u psychiatry i kazal to odstawic i przyjsc jak mi sie poprawi a jak nie poprawi to ze wyszedl na jaw chad a leki to byl zapalnik.
boje sie co to moze oznaczac, to kiedy sminie, dzis nie wzielem pierwszej dawki.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

3 grudnia 2015, o 17:04

Fakt, że tak mniej więcej może wygladac stan maniakalny, który jest charakterystyczny dla Chadu ale za wczesnie wyrokowac abyś ten CHAD miał jako chorobę.
Spotkałem się juz z tym, ze tak leki działały na ludzi i po prostu trzeba trochę odczekac czasu aby się to ustabilizowało.
Moim zdaniem tylko powinieneś brac jakiś lek rozluźniający aby trochę spać i zmniejszyc napięcie ( bo ono jest obecne), dostałes jakiś?
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
robetr
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2015, o 16:18

3 grudnia 2015, o 17:08

Czyli moze tak byc ze mimo takich objawow nie jestem chory juz calkiem? Tak mam zapisany cloranxen. mam brac przez tydzien, dwa i czy to moze pomoc sie wyciszyc? balem sie go brac ze bedzie jak po tamtym
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

3 grudnia 2015, o 17:10

Jasne ze tak moze byc, za wczesnie mowic o chadzie skoro po samym leku tak cis sie porobilo.
Jak przepisal ci ten lek psychiatra, to tak jak bym bedac na twoim miejscu wzial. Cloranxen to co prawda benzo i krotko mozna brac ale w tym wypadku moim zdaniem warto jakis czas.
To jest inny rodzaj leku.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
robetr
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2015, o 16:18

3 grudnia 2015, o 17:15

Dzieki stary!! nie powiem ze mi nie ulzylo...rodzina sie martwi a to mnie najgorzej boli. ciagle mi sie chce gadac i spiewac i czuje sie nakrecony i zle strasznie mi jest.
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

3 grudnia 2015, o 17:17

Jeżeli nigdy wczesniej tak nie miałeś (na bank!) to za wczesniej się martwić, już takie coś jak mówię widziałem po lekach i moim zdaniem może ci to przejść po odstawieniu leku.
Zresztą psychiatra też tak zauważ mysli, dlatego przepisał ci cloranxen i kazał przyjśc za tydzień, dwa. A na pewno jeszcze dodał że jakby było gorzej to masz sie stawic.
Wiec bez hmm "paniki" :)
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
robetr
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 3 grudnia 2015, o 16:18

3 grudnia 2015, o 17:24

No tak mowil przyjanes ale musialem sie upewnic bo no zle ze mne no ale musze poczekac jestem pewniejszy juz jakby.

-- 3 grudnia 2015, o 17:24 --
nie mailem tak nigdy
Martusiaaa47
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 16 lipca 2015, o 17:35

26 września 2016, o 13:38

Witam biore escitalopram drugi dzien dzisiaj 5mg lacze go z mirtazapina na noc . Dziwnie sie czuje nie jestem pewna czy to przez lek czy panika bo mam chwilowe ataki i jak sobie poradzic? Prosze o odpis
Awatar użytkownika
Natalia26
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 23 sierpnia 2015, o 10:49

26 września 2016, o 13:39

Ale z czym? :)
Na ataki paniki dobrze jest sobie pozwolić i je przeczekać. A co do leku to niestety muszą minąć chociaż 2,3 tygodnie.
Martusiaaa47
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 16 lipca 2015, o 17:35

26 września 2016, o 13:41

Mam leki przed braniem lekow i dodatkowo dochodzi to ze jestem sama w domu . Interakcji miedzy lekami nie powinno byc :-(
ODPOWIEDZ