Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Pomocy!

Tutaj możesz się przedstawić, napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
grzegorz28
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2016, o 17:29

14 grudnia 2016, o 20:48

Witam wszystkich zaburzonych :) jestem tu nowy i potrzebujke waszej pomocy!w skrocie moja historia wyglada tak ze ,od dziecka bylem niezle popieprzony he .Mam 28 lat i z wiekiem zycie mi sie bardzo pokomplikowalo.Pierwszy raz poszedlem do psychologa ,psychiatry jakies 7 lat temu z atakami lekowymi.Przypisal mi lekarz paroksytyne i wpadlem w stany maniakalne ,konkretny rozp.... zyciowy...zaczalem chodzic na terapie gdyz psychiatra stwierdzil ze mam nerwicem lekowa .Bylo to w moich dlugich stanach manii wiec mi to wisialo skoro czulem sie jak ,,supemen,,Gdy zszedlem z tabletek ,wrocilem do zywych tzn do normalnego zycia ,po czym zaczely sie inne problemy zwiazane z zaburzeniami osobowosci.czytajac rozne artykuly o Zaburzeniach odnajduje u siebie po kilka z kazdego rodzaju zaburzen.Mam dosc chodzenia po dziwnych psychiatrach ,ktorzy biorea pieniazek i sprawe szybko zalatwiaja przypisujac kolejne recepty.Mieszkam za granica i slabo daje rade z zyciem przez ostatni rok i to bardzo.Z tad moje pytanie gdzie moge pojechac w Pl by mnie dobrze zdjagnozowano,bez przypuszczen i eksperymentow??kogo polecicie?jakies specjalistyczne osrodki gdzie moge sie udac by w koncu ruszyc do przodu z moimi problemami? pozdrawiam :)
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

15 grudnia 2016, o 00:37

A te zaburzenia osobowości to zaczęły się od czytani ao nich w internecie? ;)
Bo jeśli tak to nie dziwne, ze odnajdujesz w każdym siebie bowiem cechy zaburzeń osobowości ma kazdy człowiek w sobie w róznych konfiguracjach, tyle, ze nie są one skrajnie skrzywione.
Tak więc czytając o takich zaburzeniach każdy znajdzie coś dla siebie.
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
grzegorz28
Świeżak na forum
Posty: 2
Rejestracja: 14 grudnia 2016, o 17:29

16 grudnia 2016, o 15:14

niestety nie od czytania ,ciagle mi sie cos zmienia .Przytłacza mnie moja apatia do innych ,nie umienm nawiazac normalnych mdluzszych relacji z innymi.W ciagu dnia mam 100 roznych humorow od depresji do eufori mgonitwa mysli ,poczucie samotnosci ....dodam ze rok temu rozstalem sie z dziewczyna i od tamtej pory mam straszny spadek libido .Szukam poprostu pomocy mmoj problem jest zlozony ,zatem bede wdzieczny za konkretnte info
ODPOWIEDZ