Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nerwica nadal nie wraca mimo 14 dni PICIA xd

Tu dzielimy się naszymi sukcesami w walce z nerwicą, fobiami. Opisujemy duże i małe kroki do wolności od lęku w każdej postaci.
Umieszczamy historię dojścia do zdrowia i świadectwo, że można!
Dział jest wspólny dla każdego rodzaju zaburzenia lękowego czyli nerwicy/fobii.
ODPOWIEDZ
helpmi
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 535
Rejestracja: 18 stycznia 2014, o 20:43

27 października 2016, o 14:48

Hahaha :d serio po odburzeniu zrobilem sobie 14 dniowy maraton picia i imprezowania :D Tak doilem ze po 14 dniach to jedynie co bylem oslabiony ale nerwicy brak! :D
chcialem napisac ten watek bo o swoim odburzeniu napisalem tutaj i w roznych swoich postach -odburzylem-sie-t9177.html
Zostalem zasypany PW na ktore nie daje rady odpowiadac a po czesci tez nie chce odpowiadac :)) Dlaczego nie chce? Bo rzesze ludzi pyta o rzeczy na ktore odpowiedzi padaja a nikomu si enie chce nawet poszukac, zaangazowac troche glowy do tego. To nie jest droga do tego aby wyjsc z nerwic ktore rozwijaly sie u was calymi miesiacami :)
Nie ma gotowcow na wyjscie z zaburzenia, trzeba korzystac z ogolnikow jakich macie cala mase chocby tu na forum.

Ale co na pewno to jeszcze raz potwierdzam!!! Wyszedlem calkowicie ze wszystkich objawow zaburzenia jakie mialem. Przekonujac stan emocjonalny, to jest prawda ze jak on sie uspokoi mijaja wszystkie objawy. Macie to wszystko divovickach tylko potrzeba mimo kryzysow byc upartym! Nie czekajcie na cuda a bierzcie sie za siebie.
Na Pw chcetnie odpowiem gdy ktos bedzie mial pytania konkretne, pokazujace ze komus zalezy, zapoznal sie z materialem, wie co s o tym a jedynie jest zagubiony. Na PW mam takie i takie objawy co robic bo nie wiem skad sie to bierze? Nie odpowiadam. Jak bedzie ci zalezalo to sie dowiesz skad to jest.
Dziekuje jeszcze raz adminom, czesto widze na forum na was hejty od roznych osob ale tak naprawde cala wiedza i to czego sie nauczylem w praktyce jesli chodzi o zaburzenia to tylko wasza zasluga. Robicie niesamowita robote! Nie dla kazdego z roznych powodow ale wierze ze wielu ludzi skorzysta, wiec nie zniechecajcie sie bo na pewno mozecie jeszcze wiele od siebie dolozyc!!
Jestem totalnie odburzony w 10000 % A na pytanie czy boje sie nawrotu odpowiadam ze moze przyjsc nawet jutro albo najlepiej dzisiaj :)
Pozdrawiam ludzi prawdziwie pracujacych nad soba!!!
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

27 października 2016, o 14:51

:si
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
Victor
Administrator
Posty: 6548
Rejestracja: 27 marca 2010, o 00:54

27 października 2016, o 14:53

Po 14 dniach to by mi DD wróciło xd
Patrz, Żyj i Rozmyślaj w taki sposób... aby móc tworzyć własne "cytaty".
Historia moich zaburzeń lękowych i odburzania
Moje stany derealizacji i depersonalizacji i odburzanie


Przykro mi jeżeli na odpowiedź na PW czekasz bardzo długo, niestety ze mną tak może z różnych powodów być :)
betii
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 995
Rejestracja: 1 sierpnia 2014, o 13:45

27 października 2016, o 16:03

Ile Ci zajęli wychodzenie z zaburzenia tak ogolem od podjęcia tej decyzji?
Zmień nawyki myślowe, a odmienisz swój los!
Kiedy już nauczysz się kierować uczucia i myśli na właściwe tory, spokój ducha i fizyczne zdrowie na pewno przyjdą same.
"Pamiętaj, że mamy do czynienia jedynie z myślami, a myśli mogą zostać zmienione. Gdy zmieniamy nasze myślenie, zmieniamy naszą rzeczywistość". Louise L. Hay
kamilpc
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 210
Rejestracja: 28 kwietnia 2016, o 18:21

1 listopada 2016, o 01:07

powodzonka ;p
Twoje życie ,twój wybór to ty decydujesz kim chcesz być ,co chcesz osiągnąc ,jak żyć
Kto nie ma odwagi do marzeń nie będzie miał sił do walki
Wróć z tarczą lub na niej.Walcz o swoje życie
ODPOWIEDZ