Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Nerwica a problemy natury intymnej

Być może masz jakąś kwestię do poruszenia związaną z nerwicą i lękiem?
A nie wiesz w który powyższy dział dodać temat, bo choćby pasuje to do każdej nerwicy?
Zrób to w takim razie tutaj.
Dział ten zawiera różne tematy, sprawy, wydarzenia w życiu związane z nerwicą i lękiem.
ODPOWIEDZ
judi
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: 11 marca 2017, o 20:39

14 marca 2017, o 17:12

Pytanie moje jak duży wpływ wywiera nerwica na życie seksualne. Problem przedstawia się w taki sposób, że mam problem ze wzwodem, a jeśli już do niego dojdzie to bardzo szybko kończę. Z tego co udało mi się dowiedzieć z internetowych artykułów to, że nerwica/depresje/stres może właśnie powodować przedwczesny wytrysk (odnośnik tutaj). Zastanawiam się jednak jak duży wpływ może mieć w tym przypadku nerwica i co mogło by pomóc, zanim pójdę do lekarza chciałbym się trochę bardziej rozeznać, miał ktoś podobne problemy?
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

14 marca 2017, o 18:49

To całkowicie normalne,gdyz w stanie'nerwicy',jesteś spiety i to wina twojego nadwyrezonego ukladu nerwowego,ktory nie funkcjonuje poprawnie..Musisz zdac sobie z tego sprawy,zeby zadbać o rozluźnienie i zmniejszenie napięcia.Sexuolog tu raczej nie pomoże,a jak go powiadomisz,ze jesteś spiety i zestresowany,powie ci ze sam odpowiedziales sobie na to pytanie i postawiles diagnoze.Wstrzymaj sie z lekarzem i zainwestuj w relax.
xqvz
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 26 stycznia 2017, o 20:55

14 marca 2017, o 19:02

Powiem Ci jedną rzecz tylko. Byłem w nerwicy, nie brałem leków, mój stosunek potrafił trwać 10 sekund. Zaczałem brać leki i się uspokajać i teraz już mogę normalnie, kontroluje sie itd. To ma wielki wpływ, ja zauważyłem, że ogólnie stres wpływa na przyśpieszenie wytrysku, jeśli już masz erekcje. To jakby jakaś pozostałość ewolucyjna chyba, że kiedy jesteś w stanie zagrożenia, to Twój mały dużo szybciej działa.
judi
Świeżak na forum
Posty: 4
Rejestracja: 11 marca 2017, o 20:39

24 marca 2017, o 21:41

W takim razie wybiorę się do lekarza i spróbuję coś z tym zrobić, mam nadzieję, że na lekach wszystko wróci do porządku.
ODPOWIEDZ