Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Natręt przeradza się w nowy natręt

Forum o nerwicy natręctw i jej objawach.
Omawiamy tutaj własne doświadczenia z życia z tym jakże natrętnym zaburzeniem.
Ale także w tym temacie można podzielić się typowymi natrętnymi lękowymi myślami, które pełnią rolę straszaków i eskalatorów lęku w zaburzeniu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ciekawy94
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 211
Rejestracja: 4 czerwca 2015, o 11:58

6 października 2015, o 10:27

Hej,
piszę tego posta, z pytaniem czy to normalne - że jak dużo natrętów mija to , pojawia się następny. Szczerze, nie wkręcam się w nie ,ale nerwica to kreatywna sprawa- jak zracjonalizowałem Sobie większość myśli, to np pojawia się morderczy natręt z gaśnicą , hehe. Czasami , też mam wrażenie , że stanąłem w miejscu. W sensie, że to atakuje mniej, ale jednak nie wiem , jak się do końca odburzyć. Piszę do Was posta, bo teraz codziennie pracuję po 15 h :P i jeszcze dziennie studiuję, więc może mi ktoś podpowie. Myślę, że dołoże psychoterapię ... Może to pozwoli mi dojść do końca drogi ... Nie wiem , co robić . W sumie , to może daje zbyt duże wymagania w stosunku do Siebie jak zawsze . Czasami się w tym gubię, ale wiem , że to jest dobra droga. A uważam, że nerwica to też doświadczenie w życiu, które nas wiele nauczy ... To też pomaga, tak się odnoszę do szereko komentowanego tematu nerwica to dar. Pozdrawiam Was, i dziękuje za wszystko :) :lov:
Wykuty charakter przez lata żywym dłutem
Uzależnienia i nerwica ciągłej walki skutek
I na drugim końcu świata będę dumny z pochodzenia
[b]--------------------------------------------------------[/b]
Ogarnę NERWICĘ albo zajebie się starając.
Autor Bart26
Awatar użytkownika
Guett
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 841
Rejestracja: 1 września 2014, o 11:35

6 października 2015, o 10:41

Tak to normalne. Twój zlękniony umysł ciągle szuka zagrożenia, bo jest w stanie lękowym. I jak mija jeden natręt, to zawsze może pojawić się następny. Ale wiadomo co masz z nimi robić ;)
i'm tired boss
Awatar użytkownika
anita
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 115
Rejestracja: 15 maja 2015, o 14:44

6 października 2015, o 19:54

Normalka :D
swiadomaB
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 7 października 2015, o 12:05

8 października 2015, o 13:58

Może zmniejsz intensywność pracy.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

8 października 2015, o 14:21

Najnormalniejsza sprawa w nerwicy. xd
Awatar użytkownika
Jerry
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 835
Rejestracja: 14 stycznia 2015, o 17:12

8 października 2015, o 16:08

swiadomaB pisze:Może zmniejsz intensywność pracy.
O tym samym pomyślałem. Mnie nerwica dopadła przez pracoholizm i takie napierd...nie na najwyższych obrotach po 12 i więcej godzin na dobę (do tego notoryczny niedobór snu, zaniedbanie sportu, używki, etc.). Taki zapierd.l wydawał mi się kwintesencją życia (LOL!). No i skończyłem u psychologa i psychiatry, a pierwsze co usłyszałem to "zmniejsz tempo".
Nowa dostawa kozich racic z hodowli ekologicznej na Podkarpaciu. Kilogram świeżych, całych - 19 zł/kg. Kilogram świeżych, drobno mielonych - 23 zł/kg.
Pamiętajcie, że najlepsze na nerwice są z koziołka racice!
Moczymy je 2 dni w wodzie lub mleku, mieszamy z miodem i cytryną, a następnie pałaszujemy (1-2 kilogramy dziennie). Nerwica przechodzi po tygodniu, depresja po dwóch.
Zapraszam do składania zamówień.
ODPOWIEDZ