Polecane linki: PerfumyPerfumy AlternatywnePraca dodatkowaPsychiatra WarszawaPsycholog Łódź

Materiały Divina
Regulamin działu
Uwaga! Attention! Achtung! 注意广告!
Ten dział poświęcony jest materiałom forumowym, służą one "do odczytu" czyli nabywania informacji i ewentualnie komentarza. Nie opisuj tu swojej historii, objawów i nie zadawaj pytań o zaburzenia.
Jeśli masz taką potrzebę przejdź na stronę główną forum - Kliknij - do sekcji FORUM DYSKUSYJNE, tam masz dostępnych wiele działów do rozmów, pytań itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 1836
Dołączył(a): 11 maja 2013, o 02:54
Lokalizacja: Skegness

Metoda 1000 Kroków - Czyli Zwalcz Nerwicę!

Post przez Divin » 3 lutego 2014, o 21:57

METODA 1000 WWordPad (8).doc
Witam Wszystkich,

Poniżej zamieszczam opis metody 1000 kroków, jedna z osób które wspierałem opisała m właśnie tą metodę oraz wysłała jak ją wykonać krok po kroku w Wordzie. Dlatego też zamieszczę załącznik żeby każdy z Was mógł sobie go pobrać i przerabiać w wolnym czasie. Ja osobiście rzuciłem tylko na nią okiem i nie przerobiłem jej ze względu na to że byłem już na końcówce swojego zaburzenia. Jednak na pewno warto jest wypróbować na samym sobie i sprawdzić jak Wam pomoże. Powodzenia i dajcie znać jak efekty! :)

Metoda 1000 kroków

Metoda 1000 kroków, to połączenie Wielu skutecznych sposobów leczenia nerwic w jedną całość, opracowanych w formie zadań na każdy dzień.Każde zadanie jest punktowane , tylko teraz od Ciebie zależy czy zdobędziesz te 1000 Punktów i pozbędziesz się swojej nerwicy tak jak ja to zrobiłem.
Jeżeli próbowałeś już już wielu dostępnych sposobów najczęściej one zawodziły, nie potrafiłeś się zmobilizować do pracy nad sobą, nie wiedziałeś od czego zacząć,to ta metoda może być dla Ciebie bardzo pomocna, jest w niej zawarte wszystko czego będziesz potrzebował aby zacząć walczyć o swoje normalne życie, Dysponując swoim własnym doświadczeniem jakie zdobyłem podczas walki z chorobą pokarzę Ci w jaki sposób można pozbyć się tego raz na zawsze.Nie myśl Że Będzie to prosty sposób, nie posiadem magicznego zaklęcia które w jednej chwili uwolnić Cię od wszelkich objawów , przed Tobą długa droga. Żeby pokonać nerwicę przede wszystkim trzeba ją zrozumieć to jest główny cel tej metody, pokazać jej inne oblicze, mniej straszne i bardziej zrozumiałe.Jednak pokonać będziesz ją musiał sam ja tylko mogę pokazać Ci drogę ...


Jeżeli się już tu znalazłeś oznacza na jedno ... chcesz się pozbyć tego ...
I ja mam zamiar Ci Tym pomóc, przeprowadzić za rękę krok po kroku, dzień po dniu.

Zapewne bardzo dobrze wiesz czym jest nerwica, zapewne niejednokrotnie przestudiowałeś już niejedną definicje tej choroby czy ale to zrozumiałeś? Ja nie będę tylko podawać suchych faktów na ten temat, ja pokażę Ci konkretne przykłady dzięki którym sam wyszłedłem z tego, jak i wielu ludzi którym taką metodę poleciłem.
Nie będę też Cię zmuszać do niczego, ty sam to musisz chcieć zrobić.Chcieć pozbyć się tych męczących objawów, które stały się nieodzownym elementem twojego życia.
.

Poziomy lęku i złego samopoczucia jakie odczuwałem od momentu rozpoczęcia programu do momentu zakończenia.
Przyjmijmy że złe samopoczucie i poziom lęku w chwili obecnej to 100%
1 miesiąc-poziom lęku i złego samopoczucia Może wzrosnąć do 120% -130% ale nie wolno się tym zrażać to naturalny proces Który szybko minie,to będzie najtrudniejszy i najważniejszy etap, gdyż rozpoczynamy naszą walkę z nerwica ona tego bardzo nie lubi i będzie się buntować na początku.
2 miesiąc poziom zacznie spadać z powrotem do 100%
3 miesiąc granica 80% -90%
4 miesiąc 70%
5 miesiąc 50%
6 miesiąc 30%
7 miesiąc 10%
8 miesiąc czyli 1% normalny poziom jak u Każdego zdrowego człowieka, ten 1% to czasami gorszy dzień jaki każdy z nas miewa ...
Oczywiście każda osoba jest inna i inaczej reaguje ,jedni mogą uzyskać efekty znacznie szybciej od innych ,innym może to zająć trochę więcej czasu.
Nerwica jest jedna i służy jednemu celowi.Uwalnia nagromadzone w nas emocje z którymi my nie potrafimy sobie poradzić. Oczywiście dzieje się to poza naszą świadomością.Każdy człowiek ma w sobie zdolność do uwalniania się od tych emocji jeżeli jest ich mało i są to raczej pojedyncze epizody .Lecz kiedy nazbiera się ich zbyt wiele nasza psychika nie potrafi sobie z nimi poradzić ,każda negatywna emocja musi znaleźć swoje ujście jeżeli tak się nie dzieje zaczynają pojawiać się różne dolegliwości typu nerwica i depresja.Te właśnie emocje jeżeli we właściwy sposób ich się nie rozładuje znajdują swoje ujście w objawach nerwicowych.Są to powiedzmy takie nasze "wentylki" bezpieczeństwa ,można powiedzieć że nerwica chroni nas przed poważnymi chorobami psychicznymi.A dlaczego?A właśnie dlatego że nasze emocje znajdują ujście ,co prawda bardzo z tego powodu cierpimy ,odczuwamy wiele nieprzyjemnych rzeczy ale właśnie w ten sposób nasza psychika uwalnia się od nadmiaru tych emocji.Więc naszym zadaniem jest wyrobienie w sobie takiego nawyku ,takiego sposobu ,takich zachowań aby te nasze negatywne emocje nie zamieniały się w objawy nerwicowe i tamtędy uchodziły lecz zostawały rozładowane w inne sposoby które nie będą wywoływały w nas nieprzyjemnych odczuć.Musimy wyrobić w sobie nawyk odbierania siły naszym emocją ,odbierania siły naszym lękom.I właśnie w tej metodzie jest wiele zadań w których będziesz dajemy ujście swoim emocją ,próbujemy oswoić swój lek, poznajemy metody relaksacyjne które są niezbędne do powrotu do prawidłowego funkcjonowania naszego układu nerwowego.Jest tam też wiele innych zadań które wpływają korzystnie na naszą psychikę.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
'Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą'
'Lepiej jest umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach.'
'Puk puk, strach puka do drzwi, otwiera mu odwaga a tam nikogo nie ma.'
Jest dobrze, dobrze. Jest źle, też dobrze
'Odwaga to nie brak strachu, to działanie pomimo strachu'
Ty nie jesteś zaburzeniem, a zaburzenie nie jest Tobą
Odburzony

Avatar użytkownika
 
Posty: Nie sposób zliczyć
Dołączył(a): sobota, 26 października 2013, 00:14

Polecani specjaliści:

Witam serdecznie.
Nazywam się Iga Borkowska. Jestem psychologiem, dyplomowanym psychoterapeutą.
Moja strona internetowa - www.maturitas.pl ||||| Mój wpis na forum - zobacz czym się zajmuję

Zapraszam wszystkich, którzy czują potrzebę wyjaśnienia i zrozumienia zaburzeń, z którymi się zmagają.
Kliknij w baner poniżej i zapoznaj się z moją działalnością oraz ofertą.

Powrót do Divin