Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Masz wątpliwości dotyczace objawów? Omawiamy je, opisujemy

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Gona
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 17 lutego 2017, o 09:29

23 marca 2017, o 19:03

Znowu wrociło to co mialam rok temu a mianowicie: dziwne napiecie w polowie glowy i dretwienie polowy twarzy. Mam to zaliczyc do objawow nerwicy? Mial ktos tak?
Awatar użytkownika
eyeswithoutaface
Moderator
Posty: 1515
Rejestracja: 25 lutego 2017, o 21:44

23 marca 2017, o 19:18

Gona pisze:Znowu wrociło to co mialam rok temu a mianowicie: dziwne napiecie w polowie glowy i dretwienie polowy twarzy. Mam to zaliczyc do objawow nerwicy? Mial ktos tak?
a rok temu byłaś z tym u lekarza, miałaś jakieś badania?
"Nie pytaj, czego potrzebuje świat. Zapytaj raczej, co sprawia, że ożywasz, i zrób to.
Bo to, czego świat potrzebuje, to ludzie, którzy budzą się do życia."
Gona
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 17 lutego 2017, o 09:29

23 marca 2017, o 19:24

Tak bylam u neurologa i mialam robiony 2 razy rezonas glowy,wszystko bylo ok.
Awatar użytkownika
Ardiano K-ce
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 285
Rejestracja: 10 marca 2017, o 05:36

23 marca 2017, o 19:33

Jak u ciebie z dietą i stresem?
Nie żyjesz chwilą obecną,to żyjesz w własnej głowie.Przeszłość i przyszłość istnieją,jedynie w twojej głowie.
wyjdź ze swojej głowy i zacznij żyć,bo sensem i prawdziwym celem życia,jest życie samo w sobie.
Gona
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 115
Rejestracja: 17 lutego 2017, o 09:29

23 marca 2017, o 19:51

Stres jest w zasadzie caly czas a diety raczej nie mam. Masz cos do zaproponowania?

-- 23 marca 2017, o 19:51 --
Dodam ,ze zazywam magnez i omega 3.
sebastian86
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1485
Rejestracja: 25 marca 2016, o 18:02

23 marca 2017, o 22:00

jak zniwelowac pobudzenie psychoruchowe spowodowane lekiem przeciwpsychotycznym?
Mistrz 2021 (L)
ewelinka1200
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1050
Rejestracja: 27 listopada 2016, o 15:21

24 marca 2017, o 20:39

Hej hej...witam
Mam pytanko odnośnie jednej sprawy
Czasmi mam takie jakby nadpobudliwosc ale nie w sensie wladniw fizycznym tylko psychicznym
To takie uczycie jakby moja glowa. Byla pelna adrenaliny
Cos Takiego...
Wie ktos moze.o czym nowie?
Awatar użytkownika
martusia1979
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 917
Rejestracja: 27 czerwca 2015, o 12:28

24 marca 2017, o 21:46

ewelinka1200 pisze:Hej hej...witam
Mam pytanko odnośnie jednej sprawy
Czasmi mam takie jakby nadpobudliwosc ale nie w sensie wladniw fizycznym tylko psychicznym
To takie uczycie jakby moja glowa. Byla pelna adrenaliny
Cos Takiego...
Wie ktos moze.o czym nowie?

miałam to i była czas ,że zaczełam się tego bać. Bo to było tak,że byłam zdołowana , a zachwilę mogłam góry przenosić bo tak miałam pozytywne myślenie.
strach-przed-smiercia-szalenstwem-i-utrata-kontroli-t427.html
ewelinka1200
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 1050
Rejestracja: 27 listopada 2016, o 15:21

24 marca 2017, o 23:03

No,dokladnie...tak to wyglada
Awatar użytkownika
eiviss1204
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1291
Rejestracja: 2 stycznia 2017, o 16:22

25 marca 2017, o 16:14

Nie martw sie ! ja mialam odciecia od uczuc popoludniami...a wieczorami euforia i mega duzo energii.
Zejdzie Ci to z czasem ( chyba ze masz neerice dlugi czas ) ale mnie teraz od tej analizy wlasnie takich objawow itp to tylko zmeczenie chroniczne meczy...takze czy mam dobry humor czy depresyjny to i tak jestem zmeczona jak diabli....
Szukasz dobrych naturalnych kosmetyków? Lub masz jakiś problem skórny?
A może potrzebujesz kremu z magnezem, na zmęczoną skórę i zarazem duszę?

Obrazek Daj sobie prawo do relaksu i bycia coraz piękniejszą!
Pozwól sobie doradzić i zgłoś się do mnie :)
zabner
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 279
Rejestracja: 10 czerwca 2016, o 17:15

27 marca 2017, o 13:25

eiviss1204 pisze:Nie martw sie ! ja mialam odciecia od uczuc popoludniami...a wieczorami euforia i mega duzo energii.
Zejdzie Ci to z czasem ( chyba ze masz neerice dlugi czas ) ale mnie teraz od tej analizy wlasnie takich objawow itp to tylko zmeczenie chroniczne meczy...takze czy mam dobry humor czy depresyjny to i tak jestem zmeczona jak diabli....
Z tym zmęczeniem to mam identycznie - cały dzień bym spędził w łóżku i kimał sobie ^^

Z kolei mnie ciągle trzyma odcinanie szczególnie w środkach komunikacji miejskiej i dużych pomieszczeniach (sklepy etc.) - Macie może jakieś dobre rady, jak sobie z tym radzić?
AnxietyDisorder0
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 27 lutego 2017, o 19:44

27 marca 2017, o 18:19

Od kilku tygodni mam ciągle bóle skroni, głowy i szyi. Wczoraj doszło nawet kłucie i zatykanie uszu. Byłam dzisiaj u laryngologa i rodzinnej i stwierdzili jedynie zapalenie gardła, które mam może od kilku dni. Nie rozumiem jak to możliwe, że zatoki, szyja i uszy zdrowe skoro mnie bolą. Laryngolog jest starym dobrym lekarzem, zbadał mnie wieloma sprzętami. Mam powiększone takie gulki pod uszami za szczęką. Nie wiem, czy są one normalne czy nie, jak wchodzę w internet to tylko "różyczka, świnka, mononukleoza, polipy". Dlatego pytam Was? Wy też to macie? To możliwe, żeby lekarz się pomylił i czegoś nie zauważył? I najważniejsze - czy takie objawy może dawać nerwica? Ciągle czuję się jakbym miała gorączkę, mam dreszcze i jestem słaba, ale wszystkie wyniki i temperatura wskazują, że nic się nie dzieje. Coś mi się nie chce wierzyć...
Awatar użytkownika
Kretu
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1180
Rejestracja: 14 października 2016, o 10:07

27 marca 2017, o 18:27

Mogą to być węzły chłonne, zrób sobie pełną morfologie z rozmazem manualnym oraz ob + crp. Będzie można zobaczyć czy w organizmie jest jakiś stan zapalny
Żyj odgrodzony od przeszłości i przyszłości.
AnxietyDisorder0
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 228
Rejestracja: 27 lutego 2017, o 19:44

27 marca 2017, o 18:41

Robiłam morfologię i OB łącznie z różnymi pierwiastkami itd i wszystko w normie. OB wynosiło 3.
Awatar użytkownika
Kretu
Odburzony Wolontariusz Forum
Posty: 1180
Rejestracja: 14 października 2016, o 10:07

27 marca 2017, o 18:42

lekarz badał palpacyjnie te miejsca?
Żyj odgrodzony od przeszłości i przyszłości.
ODPOWIEDZ