Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Masz wątpliwości dotyczace objawów? Omawiamy je, opisujemy

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
Awatar użytkownika
Kamień
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 1458
Rejestracja: 24 września 2013, o 14:47

25 maja 2015, o 07:46

No raczej. Nawet te stare mogą wracać :)
usunietenaprosbe
Gość

25 maja 2015, o 09:39

masakrę mam dziś czy wy tez macie tak ze czujecie się emocjonalnie rozdarci, troszkę się pokłóciłem z żoną o pierdołę ale strasznie to przezywam w dodatku jak sie gorzej czuje to przychodzi mi ta głupia myśl że uczucia nie są moje i się bardziej dołuje, boje sie ze dostane jakąś mocną depresje i nie wyjdę z tego nigdy ze zawsze ta mysl mi bedzie wracac
Awatar użytkownika
stokrotka89
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 314
Rejestracja: 27 kwietnia 2015, o 11:27

26 maja 2015, o 08:30

Co robiliscie przy osłabieniu(zmęczeniu) zeby mieć więcej sil? Dieta? Zajęcia?
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

26 maja 2015, o 08:43

Witam moi drodzy

Ostatnio do moich leków doszło dd to poteguje lek i rozkojarzenie i niechec do kontaktów z innymi nawet z rodzina. dodam ze wiem na czym polegaja i lei i dd teraz tylko jak te dwa stany emocjonalne ignorowac a moze rozdzielic je i ustosunkowac sie do kazdego z osobna? najbardziej drazni mnie rozkojazenie niemoge skupic sie ani na rozmowie ani na pracy co powoduje flustracje i zwieksza lek. Doradzcie cos co pomogłoby zaakceptowac to co sie odzczuwa. Pozdrawiam!
usunietenaprosbe
Gość

26 maja 2015, o 08:53

Stokrotka, dieta, sen, duzo wody, organizacja czasu.
Damian, jak jestes rozkojarzony to zamiast robic to co robic powiedz sobie, okej teraz widocznie jestem zbyt rozkojarzony ale czas mnie nie goni, wroce do tego za chwile. Tak samo z dd. Nie wywieraj na sobie presji czasowej.
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

26 maja 2015, o 08:55

Chyba nic nowego ci nienpowiem jak zaakceptuj to. Zyj z tym . Powiedz sibie ze to jest czesc mnie i tak wyglada ten epizod mojego zycia ale za jakis czas przejdzie . Zadaj sobie pytanie . A co jesli musze tak zyc . Innejnodpowiedzi nie znajdziesz niz zakceptowqc to i przestac sie na tym skupiac . W nerwicy nie bedziesz na 100 procent pozwol byc sobie na 50 .
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
koki
Odważny i aktywny forumowicz
Posty: 186
Rejestracja: 4 marca 2015, o 15:33

26 maja 2015, o 09:04

witaminki xD i dobre nastawienie :P ja tez teraz lekko przemęczony jestem :P
Awatar użytkownika
Wilku
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 130
Rejestracja: 14 marca 2015, o 21:06

26 maja 2015, o 15:20

Luk pisze:masakrę mam dziś czy wy tez macie tak ze czujecie się emocjonalnie rozdarci, troszkę się pokłóciłem z żoną o pierdołę ale strasznie to przezywam w dodatku jak sie gorzej czuje to przychodzi mi ta głupia myśl że uczucia nie są moje i się bardziej dołuje, boje sie ze dostane jakąś mocną depresje i nie wyjdę z tego nigdy ze zawsze ta mysl mi bedzie wracac
Mi to zostało do teraz, juz 5 miesięcy. Mam to samo. Do tego jestem strasznie rozdrażniona, szybko sie denerwuje, choć staram sie kontrolować. A jak sie sprzeczamy z mężem to musze na sile sie pogodzić, bo wpadam w furię. Nie moge sie na niczym skupić. Wciąż tez mam problem z uczuciami. 3maj sie. Ja cierpliwie czekam az mi to przejdzie i żyje tak jakby to miało mi juz zawsze towarzyszyć.
Awatar użytkownika
dankan
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 935
Rejestracja: 23 maja 2014, o 10:11

26 maja 2015, o 16:57

ZObaczcie jakich slow uzywanie do opisow - irytuje, zdolowany, zle mi z tym, ni eda sie zyc, itd i wlasnie ni emacie w sobie tej postawy przyjacielskiej o ktorej mowil w jednej z pogadanek divin. Nie mowicie sobie - hej przeciez coz w tym dziwnego ze teraz sie latwo wkurzam, ze emocje szaleja? Co w tym dziwnego ze mam rozkminy czyje to emocje i mase innych mysli skoro mam stan lękowy?
Nie uspokajacie siebie sami a co za tym idzie samych emocji, wy sami nie jestescie dla siebie wyrozumiali jesli chodzi o lęki i dlatego to wami pomiata.
Najlepsza instrukcja pozbycia sie nerwicy plus inne wpisy ludzi z forum
moja-historia-plus-moje-odburzanie-t5194.html#p49014

spis-tresci-autorami-t4728.html
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

26 maja 2015, o 17:32

dankan pisze:ZObaczcie jakich slow uzywanie do opisow - irytuje, zdolowany, zle mi z tym, ni eda sie zyc, itd i wlasnie ni emacie w sobie tej postawy przyjacielskiej o ktorej mowil w jednej z pogadanek divin. Nie mowicie sobie - hej przeciez coz w tym dziwnego ze teraz sie latwo wkurzam, ze emocje szaleja? Co w tym dziwnego ze mam rozkminy czyje to emocje i mase innych mysli skoro mam stan lękowy?
Nie uspokajacie siebie sami a co za tym idzie samych emocji, wy sami nie jestescie dla siebie wyrozumiali jesli chodzi o lęki i dlatego to wami pomiata.
Dobrze gada chlopak
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

27 maja 2015, o 07:58

Witam

Mam taki problem ze w nocy poce sie dosyc mocno to tez w nerwicy moze wystepowac? Pytam bo jeszcze nie słyszałem zeby ktos tak miał?
Awatar użytkownika
elala73
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 439
Rejestracja: 5 listopada 2014, o 09:44

27 maja 2015, o 08:09

to normalne. ja miewam takie poty zwykle po stanie lękowym .
bart26
Odburzony i pomocny użytkownik
Posty: 2216
Rejestracja: 25 lutego 2015, o 13:00

27 maja 2015, o 08:33

damianos5000 pisze:Witam

Mam taki problem ze w nocy poce sie dosyc mocno to tez w nerwicy moze wystepowac? Pytam bo jeszcze nie słyszałem zeby ktos tak miał?

Nadmierna potliwosc w nerwicy normalne .
DOPOKI NIE PODEJMIESZ WYSILKU , TWOJ DZIEN DZISIEJSZY BEDZIE TAKI SAM , JAK DZIEN WCZORAJSZY
usunietenaprosbe
Gość

27 maja 2015, o 08:55

Niektorym na pocenie pomaga etiaxil
damianos5000
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:44

27 maja 2015, o 09:57

a jak np radzic sobie w kontaktach z ludzmi i nawet rodzina? zawsze byłem typem człowieka wycofanego nawet na studiach niemialem ochoty z nikim utrzymywac kontaktów robilem swoje i do domu. teraz w nerwicy to jest nieznosne bo kontakty z innymi strasznie mnie stresuja a to poteguje lek i stany dd. w jaki sposób przełamac ten stres do ludzi i byc odwazniejszym i bardziej otwartym i myslec pozytywniej?
ODPOWIEDZ