Ogłoszenia:
1. Nowi użytkownicy, którzy nie przekroczą progu 30 napisanych postów, mają zablokowaną możliwość wstawiania linków do wszelakich komentarzy.
2. Usuwanie konta na forum - zobacz tutaj: jak usunąć konto?

Mam problem

Forum poświęcone: nerwicy lękowej, atakom paniki, agorafobii, hipochondrii (wkręcaniu sobie chorób), strach przed "czymś tam" i ogólnie stanom lękowym np. lęk wolnopłynący.
Możesz dopisać się do istniejącego już tematu lub po prostu stworzyć nowy.
Tutaj umieszczamy swoje objawy, historie, przeżycia. Dzielimy się doświadczeniami i jednocześnie znajdując ulgę dajemy innym pocieszenie oraz swego rodzaju ulgę, że nie są sami.
ODPOWIEDZ
ananas333
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 23 grudnia 2016, o 23:15

19 lutego 2017, o 12:27

Hej , tak dobrze już radziłam sobie z nerwicą aż do dziś. Mam zajady i pojechałam dziś prywatnie do dermatologa przepisał mi flukonazol 2 tabletki tylko. Ale pytałam jej czy mogę mieć kandydozę odpowiedziała że mogę i jak nie przejdzie po tych tabletkach i maściach mam zrobić dalsze badania. Zaczęłam znów czytać po Internecie p tej kandydozie i się załamałam non stop o tym myślę. I boję się trochę tej tabletki bo ktoś pisał o skutkach ubocznych że czuł się otępiony , itp.Dwa tygodnie czułam się super a tu buum. Brał ktoś kiedyś ten flukonazol ? Przepraszam powinnam może napisać w wątku słabszy dzień

-- 18 lutego 2017, o 21:49 --
Dwa tygodnie czułam się super miało być a jakaś minka mi wskoczyła.

-- 19 lutego 2017, o 12:27 --
Ok już znalazłam podobny wątek :-)
Marta22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 29 stycznia 2015, o 13:43

20 lutego 2017, o 22:18

Hey. Dwa tygodnie to Malo bardzo Malo ja nie mam juz objawów od pol roku ale gdybym nie znala nerwicowych sztuczek to bym nie raz miała nawroty. Przestań czytać o tym i sie nakręcać. W ten sposób nie wyjdziesz z nerwicy.
ananas333
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 23 grudnia 2016, o 23:15

20 lutego 2017, o 22:48

Tak wiem dziękuję:-) już kiedyś miałam taką wkrętkę z tą kandydozą a znów się nakręciłam,ale na drugi dzień zrozumiałam. I okazało się że to tylko opryszczka która znika. Z tymi lekarzami , zapłaciłam to jeszcze nie trafił z diagnozą. Czasem jestem taka zła na siebie że .... Tak wiem doskonale że dwa tygodnie to za mało , ja mam tak że tydzień,dwa jest ok a później znów coś i tak w kółko ale staram się jak najszybciej to przemyśleć logicznie i w miare jest ok
Marta22
Zarejestrowany Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 29 stycznia 2015, o 13:43

21 lutego 2017, o 09:11

Dlatego musisz wyłapać ten moment. Wiem ze trudni jest olewać i przestac wyszukiwać w necie objawów itp to cholernie trudne ale możliwe. Mi zajęło ponad dwa lata na zrozumieniu co robię zle ze z tego nie wychodzę. Nie złość sie na siebie :) nie malo z nas dalo sie w to wciągać i to po kilku miesiącach przerwy. No to do boju:)
ODPOWIEDZ